Jesteś tutaj

Remigiusz Czernecki Wiceprezesem Zarządu Specjał

Od stycznia 2019 r. Remigiusz Czernecki objął funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego w PPHU Specjał i odpowiedzialny będzie za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy.

Remigiusz Czernecki jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył Zarządzanie i Marketing, a także ukończył dwa kierunki Nauczycielski i Trenerski na AWF w Katowicach. Posiada również tytuł naukowy doktora z dziedziny Teoria Treningu. Nowy Wiceprezes Grupy Kapitałowej Specjał ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu i dystrybucji FMCG, a także w zarządzaniu w szczególności w optymalizacji procesów operacyjnych, konsolidacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Ostatnio był Wiceprezesem Zarządu Hortex Holding, gdzie odpowiadał za zbudowanie kanału dystrybucji bezpośredniej, będąc równocześnie Prezesem Zarządu REN – drugiego co do wielkości sprzedaży dystrybutora żywności mrożonej i lodów w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

5 września na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się plenerowa biesiada handlowa GK Specjał Oddziału Rzeszów. Spotkanie rozpoczęło się zebraniem franczyzobiorców Premium Nasz Sklep.

Grupa Kapitałowa Specjał podpisała w październiku strategiczną umowę z firmą dostarczającą nowoczesne rozwiązania informatyczne Infinite dotyczącą stosowania systemu e-hurtownia.

X