Jesteś tutaj

Remigiusz Czernecki Wiceprezesem Zarządu Specjał

Od stycznia 2019 r. Remigiusz Czernecki objął funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego w PPHU Specjał i odpowiedzialny będzie za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy.

Remigiusz Czernecki jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył Zarządzanie i Marketing, a także ukończył dwa kierunki Nauczycielski i Trenerski na AWF w Katowicach. Posiada również tytuł naukowy doktora z dziedziny Teoria Treningu. Nowy Wiceprezes Grupy Kapitałowej Specjał ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu i dystrybucji FMCG, a także w zarządzaniu w szczególności w optymalizacji procesów operacyjnych, konsolidacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Ostatnio był Wiceprezesem Zarządu Hortex Holding, gdzie odpowiadał za zbudowanie kanału dystrybucji bezpośredniej, będąc równocześnie Prezesem Zarządu REN – drugiego co do wielkości sprzedaży dystrybutora żywności mrożonej i lodów w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

23 maja br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się kolejna plenerowa biesiada handlowa organizowana przez Specjał o/Rzeszów. Biesiada rozpoczęła się Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep oraz Zebraniem Franczyzobiorców Premium Nasz Sklep.

Zgłoszenie dotyczy zamiaru nabycia przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał z siedzibą w Warszawie części mienia Firmy Handlowo-Usługowej AR-JA-GO z siedzibą w Kaliszu – czytamy w opisie koncentracji, który wpłynął do UOKiK.

X