Jesteś tutaj

Pierwsza Biedronka w Strzegowie

Już jest pierwsza Biedronka w Strzegowie. Sklep zlokalizowany przy ul. Polnej ruszył 5 grudnia i zachęcał specjalnymi ofertami przygotowanymi na wielkie otwarcie.

Biedronka przy ul. Polnej 3 to pierwszy sklep sieci w Strzegowie. Z tej okazji firma przygotowała specjalne promocje dla mieszkańców. W pierwszym tygodniu otwarcia – od 5 do 12 grudnia - można liczyć na 30% obniżkę cen wszystkich warzyw, o które na co dzień dbają Świeżoznawcy – pracownicy Biedronki odpowiedzialni za najwyższą jakość tej kategorii produktowej. 60% obniżką cenową zostały objęte  wybrane produkty spożywcze. Dla wielbicieli aromatycznej kawy sieć przygotowała specjalną ofertę promocyjną na ekspresy ciśnieniowe – są one tańsze o połowę.

Wydzielone strefy z poszczególnymi kategoriami produktów czy ich przystępny rozkład, to tylko niektóre z elementów składających się na komfortu zakupów, z jakim będą mieli do czynienia klienci strzegowskiej Biedronki. W placówce zastosowano także ekologiczne rozwiązania, m.in. oświetlenie LED oraz zamontowano regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazne dla środowiska gazy naturalne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mieszkańcy inowrocławskiego osiedla Mątwy od kilku dni żyją jednym tematem: otwarciem nowego sklepu Biedronka na ich osiedlu, przy ul. Poznańskiej. To pierwsza placówka sieci w tej okolicy. Oficjalne otwarcie odbyło się 21 listopada br. Co kryje nowy sklep?

Wczoraj został otwarty nowy sklep sieci Biedronka w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser – kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

X