Jesteś tutaj

Park Handlowy Auchan Bielany rozszerza ofertę gastronomiczną

Grono najemców strefy restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany powiększa się o kolejną markę AmRest. W obiekcie działa restauracja Pizza Hut Express, która zajęła lokal o powierzchni 62 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Auchan Bielany odpowiada Ceetrus Polska.

Park Handlowy Auchan Bielany od początku roku sukcesywnie rozszerza swoją ofertę handlową i wprowadza nowe udogodnienia dla klientów. Dzięki umowie podpisanej z holdingiem AmRest, przez firmę Ceetrus Polska, która zarządza obiektem, w strefie restauracyjnej galerii handlowej otwarto Pizza Hut Express. Będzie to druga obok KFC marka holdingu obecna w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Obecnie klienci mogą zjeść posiłek w jednej z ośmiu restauracji na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany. Od lipca w obiekcie odbywają się prace modernizacyjne, które obejmują również strefę restauracyjną. Już pod koniec listopada klienci będą mogli zjeść posiłek i odpocząć w przyjaznej, powiększonej przestrzeni z wygodnymi meblami, nowoczesnym oświetleniem i roślinnymi dekoracjami. Prace remontowe nie będą zakłócać codziennej pracy galerii, również strefy restauracyjnej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w Parku Handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku.

W sklepach Auchan w całej Polsce prowadzona jest doroczna „akcja Miś” – sprzedaż maskotki, misia na rzecz realizacji celu społecznego. 

X