Jesteś tutaj

Nowa promocja naklejkowa w sklepach PGZ Kupiec

Kupiec po raz kolejny uruchomił akcję naklejkową dla klientów sklepów zrzeszonych w Grupie. W okresie od 1 października do 31 grudnia 2019 r. za każde wydane 20 zł na zakupy klient otrzyma przy kasie jedną promocyjną naklejkę.  Pięć naklejek zgromadzonych na specjalnie do tego przeznaczonej Karcie Kolekcjonerskiej, będzie uprawniało do otrzymania 50% rabatu na zakup produktów do smażenia i gotowania marki Valdinox. Zaprojektowane w stylu skandynawskim produkty stanowią wyjątkowo nowoczesną kolekcję Skandic. Biały kolor w połączeniu z uchwytami i rękojeściami imitującymi drewno, nadaje całej kolekcji wyjątkowej świeżości, elegancji i będzie stanowić również oryginalną dekorację każdej kuchni.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się jutro, 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 242 placówki zlokalizowane na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego.

X