Jesteś tutaj

Nowa drogeria Jawa w Sędziszowie

Już 7 czerwca na mapie Sędziszowa pojawi się nowa drogeria Jawa. Placówka znajduje się przy ul. Dworcowej 30B. To już 58. drogeria sieci.

Dnia 7 czerwca punktualnie od godz. 8:00 na mieszkanki Sędziszowa będą czekały Ekspertki Piękna Jawy – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom.

Na półkach znajdzie się szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w Jawie można wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

W dniu otwarcia Ekspertki Piękna nie tylko udzielą porad makijażowych, ale zainteresowanym klientkom zostanie wykonany make-up. Wszystkie klientki, które odwiedzą drogerię 7 czerwca otrzymają również prezent – gratisy rozdawane do każdych zakupów. Nie zabraknie też konkursu z nagrodami i innych atrakcji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez wybrane placówki jubileuszy obecności na rynku. W najbliższych dniach wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Węgorzewie, Koluszkach, Trzemesznie oraz Bydgoszczy.

Kolejna drogeria pod szyldem Jawa została otwarta 3 listopada. Mowy sklep znajduje się przy Szosie Chełmińskiej 176.  Niecały tydzień wcześniej, 28 października pod szyldem sieci zaczęła działać nowa drogeria w Lipnie przy ul. 3-go maja. 

X

Przeczytaj również