Jesteś tutaj

Netto kontynuuje remodelling swoich sklepów

Szczecin i Goleniów to kolejne miejscowości po gdańskiej Galerii Madison, w których zostały otwarte sklepy sieci Netto w nowej odsłonie. Placówki przeszły całkowity remodelling zgodnie z założeniami konceptu 3.0.

Sklepy Netto w koncepcie 3.0 już funkcjonują w Szczecinie przy ul. Kadłubka 39 oraz w Goleniowie przy ul. Jagiełły 16. Netto w najnowszej odsłonie to nowoczesne i przestronne miejsce, nawiązujące w swojej stylistyce do skandynawskiej estetyki. Koncept 3.0 zakłada dostarczenie klientom wyjątkowego doświadczenia zakupowego: poszerzona i wyeksponowana oferta świeżych warzyw i owoców, szeroka gama produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych oraz z certyfikatem BIO, produkty To Go ze świeżymi sałatkami, sokami i przekąskami – to rozwiązania oraz asortyment dostosowany do najnowszych trendów i potrzeb konsumentów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Netto zostało partnerem pierwszej polskiej edycji programu MasterChef Junior. Wyposaża spiżarnię i jest dostawcą produktów spożywczych we wszystkich konkurencjach kulinarnych. Netto będzie także partnerem książki z przepisami uczestników programu MasterChef Junior.

23 lutego br. klienci sieci Netto otrzymali za darmo płytę do rozliczania PIT, dzięki której mogą wspomóc łódzką Fundację „Kolorowy Świat”, przekazując na jej rzecz swój 1% podatku.

X