Jesteś tutaj

Kolejne otwarcia w sieci PSH Nasz Sklep

W ostatnim miesiącu w sieci PSH NASZ SKLEP odbyło się szereg otwarć nowych placówek handlowych. NASZ SKLEP obecnie liczy 3543 placówki, razem z siecią LIVIO ponad 5700 placówek franczyz SPECJAŁ.

W oddziale Leszno zostały otwarte sklepy w Grodzisku Wielkopolskim i Drzewcach w formacie Delikatesy Sezam. Kolejny sklep, Delikatesy Premium, ruszył w oddziale Łódź w Ołoboku.

W oddziale Kraków uruchomiono także Delikatesy Premium w Kryspinowie. Kolejny otwarty sklep znajduje się w miejscowości Sułków pod szyldem Nasz Sklep.

Z kolei w oddziale Gdańsk nastąpiło otwarcie Delikatesów Sezam w miejscowości Linia.

W oddziale Rzeszów w Mielcu uruchomiono Delikatesy Premium. W miejscowości Miękisz Stary ruszyły Delikatesy Sezam.

W miejscowości Ryszkowa Wola, przy głównej drodze z Jarosławia na Lubaczów, otworzono Delikatesy Premium.

Warto wspomnieć o otwarciu sklepu w miejscowości Nieledew na terenie oddziału Tomaszów Lubelski, w formacie Nasz Sklep. Ruszyła też placówka Delikatesy Premium w miejscowości Ździechowice. W miejscowości Godziszów otworzono natomiast Delikatesy Sezam. W Janowie Lubelskim naprzeciw szpitala powiatowego również wystartowały Delikatesy Sezam.

Wspólnie z Gminną Spółdzielnią w miejscowości Rachanie otworzono Delikatesy Premium. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodellingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowano dużą dynamikę otwarć nowych sklepów. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys. sklepów franczyzowych.

Jesień sprzyja kolejnym otwarciom Delikatesów Premium. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i każdy stara się rozpocząć działalność, jak najszybciej przed szczytem zakupowym. Delikatesy Premium sieci Nasz Sklep wchodzą w skład franczyzy liczącej już ponad 3600 placówek.

X

Przeczytaj również