Jesteś tutaj

Immochan organizuje konkurs dla startupów

Immochan organizuje pierwszy międzynarodowy konkurs „Beyond Retail Challenge”, którego celem jest przekształcenie centrów handlowych w zrównoważone, inteligentne i tętniące życiem miejsca.

W 2016 r. Immochan obchodziła 40-lecie istnienia na świecie. Od tamtego czasu firma rozpoczęła realizację ambitnego projektu – zdefiniowania i wdrożenia „Wizji 2030". Wizja ta polega na tworzeniu więzi pomiędzy ludźmi. Wychodząc poza doświadczenie w handlu, Immochan planuje tworzyć miejsca, w których ludzie mogliby się spotykać, dzielić emocjami i nawiązywać znajomości. Miejsca oferujące informacje, rozwiązania oraz usługi połączone z tkanką miejską, lokalną społecznością i gospodarką.

Tak narodził się pomysł konkursu „Beyond Retail Challenge”. We współpracy z Agorize, platformą łączącą przedsiębiorstwa i innowatorów, Immochan oferuje firmom rozpoczynającym działalność i przedsiębiorcom możliwość przedstawienia nowatorskich projektów, wpisujących się w wizję firmy. Konkurs odbywa się w 13 krajach, a zgłoszenia można składać do 25 marca br. poprzez platformę Agorize.

Konkurs dzieli się na trzy etapy. W 1. kandydaci mogą do 25 marca składać zgłoszenia. Następnie powinni przedstawić prezentację zawierającą szczegóły swojego projektu, w tym opis korzyści, jakie zapewni on Immochan i problemów, jakie rozwiązuje. Trzeba również wybrać kraj, w którym kandydaci chcą zrealizować swój projekt. Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze około 30 zespołów, które przejdą do etapu 2. Etap 2 umożliwi zakwalifikowanym zespołom dopracowanie projektu i sprawdzenie jego wykonalności. Każdemu z wybranych zespołów zostanie przydzielony trener z Immochan, który będzie współpracował z nim przy projekcie. W 3. etapie, odbywającym się w czerwcu br., wybrane zespoły będą miały możliwość przedstawienia projektu komitetowi wykonawczemu Immochan w Szanghaju lub w Paryżu. Spośród dziesięciu finalistów może zwyciężyć najwyżej pięć zespołów. Każdy z nich otrzyma maksymalnie 50 000 EUR na realizację projektu w kraju, który został wskazany w 1. Etapie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mogą już korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych należącej do sieci GreenWay. Punkt ładowania znajduje się na parkingu i jest dostępny całą dobę. To piąte tego typu rozwiązanie zainstalowane w obiektach zarządzanych przez Immochan i 33 stacja w sieci GreenWay. 

Ceny masła w ciągu ostatniego roku wzrosły dwukrotnie. Stało się ono na tyle luksusowym towarem, że sklepy zaczęły montować na nim system antykradzieżowy. 

X

Przeczytaj również