Jesteś tutaj

Galeria Mokotów wkrótce z nową elewacją

Wpisany w krajobraz warszawskiego Mokotowa obiekt powstał w 2000 r. i od początku bardzo konsekwentnie budował silną pozycję na rynku centrów handlowych w Warszawie, dostosowując i rozbudowując swoją ofertę do potrzeb odwiedzających gości. Przede wszystkim z myślą o klientach zaplanowany został rozpoczynający się wkrótce remont reprezentacyjnej części fasady budynku – wejścia głównego oraz rotundy, którego celem jest nadanie obiektowi nowoczesnego charakteru.

W nowej elewacji zostaną wykorzystane przede wszystkim szkło i aluminium, a całość będzie utrzymana w stonowanej kolorystyce i zostanie podkreślona specjalnym oświetleniem elewacyjnym.  Zwieńczeniem fasady po remoncie będzie nowy neon Galerii Mokotów.

Nowe oblicze zyska również główne wejście od ulicy Wołoskiej. Tu wiodącym materiałem będzie szkło. W specjalnie zaprojektowanej, ogromnej szklanej witrynie zostaną osadzone duże drzwi obrotowe, stanowiące główny element zmodernizowanego wejścia do Galerii Mokotów od strony ul. Wołoskiej. Odnowiona zostanie również przestrzeń tuż przed wejściem głównym.

Prace modernizacyjne rozpoczęły się w czerwcu , a zakończenie planowane jest na I kwartał 2020 r.

Wartość projektu to ok. 20 mln PLN.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W drugim tygodniu stycznia na Rynku Hurtowym Bronisze zaobserwowano lawinowo rosnące ceny warzyw, szczególnie importowanych z krajów basenu Morza Śródziemnego. Importerzy tłumaczą to zjawisko nagłym atakiem zimy  w Hiszpanii, Grecji i Turcji.

Sklepy takie jak Lidl są jednym z najszybciej rozwijających się kanałów sprzedaży kosmetyków w Polsce. 

X