Jesteś tutaj

Duże zainteresowanie doładowaniami kart miejskich w Żabce

Pasażerowie komunikacji miejskiej od marca br. mogą doładować Warszawską Kartę Miejską w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Sprzedaż usługi, dostępnej w 530 punktach zlokalizowanych w Warszawie oraz ościennych miejscowościach, wzrosła na przestrzeni 3 miesięcy o 60%.

– Dotychczasowe wyniki wskazują na zasadność uruchomienia tej oferty. Korzystają z niej tysiące warszawiaków oraz mieszkańców okolicznych miejscowości. Jak widać usługa ta spełnia potrzeby naszych klientów, którzy przy okazji codziennych zakupów mogą szybko i sprawnie doładować Kartę Miejską – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Rozwoju Usług.

Satysfakcjonujące wyniki sprzedaży usługi doładowania kart w Warszawie będą niewątpliwie dobrym argumentem przemawiającym za wprowadzeniem tej oferty również w innych miastach w Polsce.

– Mój sklep zlokalizowany jest w dogodnym miejscu, blisko punktu przesiadkowego, dlatego codziennie ktoś przychodzi doładować Warszawską Kartę Miejską. Ponadto w okolicy niemalże jako jedyny świadczę taką usługę, co niewątpliwie tylko pozytywnie przekłada się na zainteresowanie tą możliwością – komentuje Rafał Kęsik, Franczyzobiorca sklepu Żabka w Warszawie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka Polska regularnie wspiera osoby potrzebujące i placówki zajmujące się niesieniem pomocy społecznej. W 2017 roku 240 ton żywności trafiło do podopiecznych ośrodków Caritas w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie sieci sklepów Żabka Polska przez fundusz CVC Capital Partners z Luksemburga. Przejęcie  zdaniem KE nie zagraża konkurencji rynkowej. 

X