Jesteś tutaj

Delikatesy Alma w Galerii Młociny

Rozpoczyna się drugi etap budowy Galerii Młociny, oddanie do użytku planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2018 r. Dzięki świetnej lokalizacji i bogatej ofercie Galeria Młociny będzie dogodnym i atrakcyjnym miejscem zakupów i spotkań dla wszystkich korzystających z węzła komunikacyjnego Młociny oraz mieszkających w okolicy i wzdłuż linii metra. Na planowanych 220 tys. mkw. powierzchni całkowitej (około 70 tys. mkw. powierzchni najmu) klienci znajdą znane marki (łącznie około 220 lokali). W Galerii Młociny otwarte zostaną pierwsze w tej części miasta Delikatesy Alma. Galerię wyróżnia wyjątkowy projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach architektonicznych – Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Będzie to jeden z najatrakcyjniejszych wizualnie punktów północnej Warszawy. Dwupiętrowy kompleks z czterema kondygnacjami handlowo-usługowymi został zaprojektowany tak, aby korzystać z walorów lokalizacji, w której będzie wybudowany. Dlatego w ramach inwestycji powstanie ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna z widokiem na Las Młociński. Latem będzie to strefa relaksu z ogródkami restauracyjnymi i infrastrukturą zachęcającą do uprawiania sportu (boiska, ścieżki do biegania), a zimą miejsce na pierwsze w Warszawie lodowisko na dachu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od dzisiaj klienci mogą robić zakupy w Delikatesach Alma w Gdańsku Oliwie. Dla swoich nowych nabywców Alma przygotowała bogaty asortyment produktów spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe delikatesy mieszczą się w dogodnym komunikacyjnie miejscu tuż przy stacji kolejki SKM Gdańsk Oliwa, przy ul. Droszyńskiego 28 A. To już 6 sklep sieci Alma w Trójmieście.

Spółka Alma Market otwarła nowy sklep w Łodzi. Lokal mieści się w uruchomionej właśnie Galerii Matejki. To już drugie delikatesy marki Alma w tym mieście. Dzięki stworzeniu kolejnej placówki, sieć Alma powiększyła się do 49 sklepów.

X