Jesteś tutaj

Coraz więcej Delikatesów Sezam

Sieć Delikatesy Sezam charakteryzuje nie tylko rozwój ilościowy, ale i terytorialny. Placówki sieci działają głównie na Podkarpaciu oraz w województwach centralnych, a nawet na północy kraju.

Kolejne Delikatesy Sezam ruszyły w województwie łódzkim, tym razem we wsi Bałucz nieopodal powiatowego Łaska. Sklep liczy około 100 mkw. powierzchni handlowej, zaś jego oferta, jak podkreśla jego właścicielka Renata Klich, ma charakter premium i jest odpowiedzią na większość lokalnych potrzeb konsumentów. Wiejski charakter placówki powoduje, że musi ona proponować klientom szeroki wachlarz produktów od spożywczych poczynając, zaś na chemii gospodarczej i kosmetykach kończąc. Tym bardziej, iż w okolicy konkurencja jest znikoma i mało kto oferuje wystarczająco zróżnicowany asortyment. Wśród 6 tys. produktów oferowanych przez nowe Delikatesy Sezam szczególną uwagę zwraca najwyższej jakości świeże pieczywo, a także stoiska warzywno-owocowe, nabiałowe oraz mięsno-wędliniarskie. Klienci mogą skorzystać z dwóch stanowisk kasowych, co gwarantuje, że nikt nie będzie musiał stać tu w kolejce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sklep Netto w Galerii Madison w Gdańsku to pierwsza placówka sieci w Polsce zaprojektowana zgodnie z założeniami konceptu 3.0. Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie sklepu dla klientów, którzy od teraz będą mieli okazję robić zakupy w wyjątkowym, nowoczesnym miejscu, dostosowanym do ich potrzeb oraz lokalnych uwarunkowań.

Już w najbliższą środę, 5 lutego o godz. 8:00 odbędzie się otwarcie nowego sklepu sieci Topaz w Wiśniewie. Z tej okazji przygotowano dla klientów liczne promocje. Ofertę promocyjną, pomyślano specjalnie dla mieszkańców gminy Wiśniew i najbliższego regionu, będzie obowiązywać aż do 12 lutego. Otwarciu towarzyszy również akcja kolportażu gazetek sieci, które klienci mogą znaleźć w swoich skrzynkach pocztowych.

X