Jesteś tutaj

Coraz więcej Delikatesów Premium i sklepów Sezam

Sieci, których właścicielem jest Grupa SPECJAŁ (Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal) mają już ponad 8700 sklepów (dane na koniec listopada 2019 r.). W ostatnim czasie dokonano wielu otwarć, którym towarzyszyły liczne promocje, degustacje i konkursy. W sklepach zorganizowano również szkolenia z zarządzania ladą mięsno-wędliniarską.

Delikatesy Sezam otwarto w Hrubieszowie (oddział Tomaszów), w miejscowości Zagłoba (oddział Lublin), w miejscowości Grochowce (oddział Rzeszów), natomiast Delikatesy Premium zaczęły działać w miejscowości Krzeszowice (oddział Kraków), na ul. Przewóz w Krakowie (ponowne uruchomienie), w miejscowości Rudnik koło Myślenic oraz w miejscowości Mszalnica koło Nowego Sącza. Otwarcie Delikatesów Premium miało również miejsce w oddziale Gdańsk w miejscowości Kartuzy oraz w oddziale Wrocław w Bystrzycy Kłodzkiej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W miejscowości Przędziel, nieopodal Rudnika nad Sanem Grażyna i Wojciech Małek uruchomili w połowie kwietnia już czwarty sklep we współpracy z siecią Nasz Sklep, a trzeci we franczyzie Delikatesów Premium. Na 130 m2 powierzchni handlowej szczególną uwagę konsumentów przyciągają doskonale zaopatrzone stoiska mięsno-wędliniarskie oraz owocowo-warzywne. W ofercie handlowej znalazł się bogaty wybór produktów, w tym także bardzo poszukiwany asortyment wyrobów lokalnych.

Sieć Delikatesy Premium nie zwalnia tempa. W pierwszych dniach grudnia dwa sklepy pod tym szyldem ruszyły w Suściu i Łodzi.

X