Jesteś tutaj

Biedronka rozdaje dzieciom książki

17 maja Biedronka zaprasza na stoisko przygotowane wspólnie z portalem CzasDzieci.pl na Warszawskich Targach Książki. Będzie to okazja do spotkania z Grzegorzem Majchrowskim, autorem bajki o „Nieustraszonym Strachu na Wróble”, która zwyciężyła w literackim konkursie sieci Biedronka Piórko 2017 na najlepszą książkę dla dzieci, oraz wzięcia udziału w warsztatach artystycznych.

Projekt Piórko realizuje jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju, ustanowionych przez ONZ w 2015 r.: cel 4. – „Dobra jakość edukacji”. Warto dodać, że firma Jeronimo Martins Polska otrzymała w tym roku specjalne wyróżnienie w kategorii „Idea przyjazna dziecku” za konkurs Piórko 2017. Projekt został doceniony za „ideę popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych oraz umożliwienie zaistnienia na rynku młodym pisarzom i ilustratorom książek dla dzieci”. Wyróżnienie zostało przyznane przez wydawnictwo Edipresse (redakcja „Mamo to Ja”).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć Biedronka przygotowała kolejną odsłonę kampanii wspierającej polskie produkty i rodzimych producentów. W tym roku towarzyszy jej hasło: „Wiemy, co dobre – wspieramy naszych!”.

21 lipca, w Radomiu przy ul. Warszawskiej  został otwarty nowy sklep Biedronka. Placówka ta jest już 21. placówką sieci Biedronka w tym mieście. Powierzchnia sprzedażowa wynosi w niej ponad 650 m2. Przy sklepie wydzielony został także parking dla 39 samochodów (w tym trzy miejsca przewidziane są dla niepełnosprawnych klientów). W placówce zatrudnienie znalazło kilkanaście osób. Sklep przy ul. Warszawskiej czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w niedziele od 9:00 do 20:00.

X