Jesteś tutaj

Biedronka coraz bliżej wprowadzenia kart płatniczych

Prawdopodobnie już latem w sklepach sieci Biedronka za zakupy zapłacimy kartą. 14 tys. terminali płatniczych ma wkrótce trafić do ponad 2,4 tys. Biedronek – podaje Dziennik Gazeta Prawna.

– Jeżeli opłaty od transakcji bezgotówkowych zostaną obniżone do stopnia, który nie będzie powodował dodatkowych obciążeń dla klientów, rozpoczniemy akceptację – powiedział "DGP" Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Kategoria: 

Podobne artykuły

16 czerwca Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Do końca lipca br. planowane jest udostępnienie tej formy płatności klientom we wszystkich placówkach sieci. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach Biedronka.

Trwają „Dni Talentu” Akademii Młodych Orłów. Rekrutacja do bezpłatnych szkółek piłkarskich odbywała się w miniony weekend, 1-3 czerwca i trwać będzie także w następny weekend 9-11 czerwca w 29 lokalizacjach w całej Polsce. W ubiegłym roku w projekcie wzięło  udział ponad 5500 dziewcząt i chłopców.

X

Przeczytaj również