Dwudziesta pierwsza edycja Targów Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki przyciąga coraz więcej interesujących wystawców. Targi najlepszych pomysłów na biznes startują 19 października i potrwają trzy dni. “Poradnik Handlowca” objął patronat medialny nad wydarzeniem.
Lista firm franczyzowych, które wystawią swoje stoisko na 21. Targach Franczyza wydłuża się codziennie: zostały już tylko pojedyncze stoiska w strefie premium, w tańszej strefie standard też powoli się robi tłoczno. Nie zabraknie najbardziej znanych, ikonicznych firm z rynku jak McDonald’s, Żabka czy Stokrotka. Listę wystawców na dzień 15 sierpnia prezentujemy poniżej.
Po raz kolejny sieć sklepów spożywczych Żabka została partnerem strategicznym Targów Franczyza, a Polska Organizacja Franczyzodawców jak co rok objęła imprezę patronatem honorowym. Z kolei partnerem Seminariów o Własnym Biznesie jest w tym roku sieć sklepów spożywczych Stokrotka. W 2023 roku najważniejszym gośćmi targów są oczywiście kandydaci na franczyzobiorców oraz ci, którzy podpisali już umowę i zechcą opowiedzieć o swoim biznesie. Dzięki ich radom Targi Franczyza stają się jeszcze bardziej bezpiecznym miejscem wyboru biznesu dla siebie.
Na targach już po raz drugi zostaną przyznane nagrody TOP FRANCZYZOBIORCA.
Warto pojawić się na targach w Pałacu Kultury w Warszawie! Podczas trzydniowych targów poza możliwością dokładnego poznania wybranych konceptów franczyzowych będzie szansa na posłuchanie tych, którym biznes na licencji przyniósł sukces i pieniądze. W trakcie Seminariów Własnego Biznesu doświadczeni franczyzobiorcy popularnych marek opowiedzą „jak to się robi”, ale tak żeby wyszło na plus. Najlepszym z nich zostanie przyznane tytuł TOP FRANCZYZOBIORCA 2023.
W trakcie targów planowane są trzy dni konferencji i warsztatów, które starają się zawsze odpowiedzieć na pytanie: jak otworzyć i prowadzić biznes na licencji z sukcesem. W tym roku część konferencyjna odbędzie się we współpracy z wykładowcami studiów franczyzowych w Szkole Głównej Handlowej i doradcami firmy konsultingowej PROFIT system.
WYDARZENIA
- Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i dawcami, jak wyrównać siłę stron umowy franczyzowej?
- Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (dokładny plan wykładów zostanie opublikowany 1 października na www.franczyza.pl)
- Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców. TOP FRANCZYZOBIORCA
Wracamy do ścisłej współpracy z firmami franczyzowymi z Ukrainy. W tym roku na targach wystawi się kilkanaście franczyzowych firm ukraińskich, chcemy też nagłośnić targi wśród naszych ukraińskich gości, aby mogli nie tylko znajdować pracę jako na pracownicy najemni, ale sami otwierać firmy.
Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne
Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).
Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury i Nauki i zajmują wszystkie sale na parterze. Odwiedzający mają możliwość dojazdu do Pałacu Kultury i Nauki wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami. Targi będą czynne od 19 do 21 października 2023 roku w godzinach 10.00-17.00 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10.00-15.00 w sobotę. Bilety dostępne są kasach przed wejściem w cenie 30 zł, online na bilet.franczyza.pl.