*artykuł zewnętrzny*
Znana białostoczanom Giełda na Andersa to nie tylko miejsce do zrobienia zakupów świeżych owoców, warzyw czy swojskich wyrobów. To również miejsce wydarzeń plenerowych, w których od 2023 roku gości kilkudziesięciu wystawców z całej Polski.
Wydarzenia przyciągają wielu wystawców, ale przede wszystkim ogromną liczbę kupujących. Podczas Targów Ogrodnictwa, Targów Staroci oraz Festiwalu Lokalnego Jedzenia Giełdę odwiedziło ponad 10 tyś. mieszkańców Białegostoku i okolic. Wydarzenia plenerowe na Giełdzie to również okazja do rodzinnego spędzenia czasu w strefie Food Truck oraz podczas zorganizowanych atrakcji dla najmłodszych. Targi na Andersa odbywają się cyklicznie raz lub 2x w miesiącu. Teren wystawowy na placu Giełdy to ok 90 tyś.m2. Wystawcy mają do dyspozycji stanowiska o wymiarach 3m x 6m, lub 6m x 6m.
Podczas Targów czynne są hale handlowe, sprzedaż odbywa się również na Giełdzie Kwiatów, Giełdzie Staroci oraz Giełdzie Gołębi.
Oto najważniejsze kroki, które warto wykonać aby dołączyć do grona wystawców Targów na Andersa:
- Znajdź Targi, które są odpowiednie dla Twojej branży i docelowej grupy odbiorców. Kalendarz wydarzeń dostępny na: https://www.podlaskiecentrum.pl/kalendarz-wydarzen-na-andersa/
- Skontaktuj się z organizatorem. Uzyskaj informacje w biurze Giełdy na temat dostępności miejsc pod nr tel. 572 352 598 lub (85)675-00-05.
- Przygotuj swoje stanowisko. Zadbaj o odpowiednią ilość produktów, próbek do prezentacji, ulotek.
- Promuj swój udział na targach. Poinformuj klientów na swoich kanałach społecznościowych. Wyślij informację również na stronie Giełdy https://www.facebook.com/andersagieldabialystok
Targi są miejscem, gdzie można bezpośrednio spotkać się z potencjalnymi klientami, zaprezentować im swoje produkty i usługi oraz przekonać ich do współpracy. To może prowadzić do zwiększenia sprzedaży i zdobycia nowych rynków.