Topaz

Foto: Topaz

Do UOKiK trafił wniosek w sprawie rozszerzenia Polskiej Grupy Detalistów. Grupa zakupowa utworzona przez sieć Topaz i SPS Handel powiększy się o sieci Twój Market i API Market.

Już w najbliższą środę, 5 lutego o godz. 8:00 odbędzie się otwarcie nowego sklepu sieci Topaz w Wiśniewie. Z tej okazji przygotowano dla klientów liczne promocje. Ofertę promocyjną, pomyślano specjalnie dla mieszkańców gminy Wiśniew i najbliższego regionu, będzie obowiązywać aż do 12 lutego. Otwarciu towarzyszy również akcja kolportażu gazetek sieci, które klienci mogą znaleźć w swoich skrzynkach pocztowych.

Oficjalnie wystartowała aplikacja Sieci Sklepów TOPAZ. Można ją pobrać za darmo ze sklepu Google Play oraz Appstore. 

Specjalnie na życzenie klientów sklepu TOPAZ w CH Ferio Wawer w Warszawie wprowadzona została seria „Kulinarne podróże z TOPAZem”. Festiwal azjatyckich smaków trwa w dniach 16-29 stycznia 2020 r.

Tylko w sobotę (21 grudnia) klient, który zrobi zakupy za minimum 250 zł w sklepie TOPAZ przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach będzie mógł odebrać świąteczną choinkę za darmo.

Specjalnie na życzenie Klientów sklepu TOPAZ przy ul. Szpotańskiego 4 w Warszawie (CH Ferio Wawer) wprowadzono serię "Kulinarne podróże z TOPAZem".

Zakończyła się ostatnia loteria „Bingo – zdrap i traf!”, w której klienci sieci Topaz mieli okazję uczestniczyć przez ostatnie 3 miesiące. W tym czasie udało się nagrodzić tysiące osób. Do klientów trafiło mnóstwo rabatów na najpopularniejsze produkty, takie jak kawa, słodycze czy napoje oraz ponad milion punktów na Karty Stałego Klienta Topaz.

Ruszyła druga edycja akcji „Razem dla zwierzaków”. Począwszy od 1 października, aż do końca listopada 2019 r., za każdy sprzedany produkt wybranych marek sieć sklepów Topaz przekaże 10 gr na rzecz lokalnych schronisk i/lub fundacji pro-zwierzęcych.

To już koniec loterii „Lato z Topazem”. Przez ponad 2 miesiące rozdano setki nagród, w tym leżaki ogrodowe, bony na zakupy w Topaz, hulajnogi elektryczne i 65” telewizory. W końcu przyszła pora na najważniejsze losowanie. Wszyscy zadawali sobie pytanie, do kogo tym razem trafi nagroda główna – samochód marki Opel?

Dwóch przedsiębiorców, tj. Zbigniew Paczóski prowadzący działalność gospodarczą w Sokołowie Podlaskim pod firmą Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Topaz oraz SPS Handel S.A. zamierzają utworzyć Polską Grupę Detalistów sp. z o.o. PGD ma być wspólną spółką zakupową – informuje UOKiK.

Strony

X