szkolenie

Data wydarzenia: 
2017-07-17

QMP – Dobra Wołowina zaprasza na bezpłatne szkolenia dla sprzedawców „Ekspert sprzedaży wołowiny wysokiej jakości QMP. Szkolenie odbędzie się w terminie 17-18 lipca 2017 roku w  Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym, ul. Odrębna 4, Warszawa. Centrum położone jest na obszarze gminy Warszawa Wawer, otoczone malowniczym parkiem 3ha, 14 km od centrum Warszawy. Uczestnikom szkolenia organizatorzy zapewniają  bezpłatny nocleg.

Kilkudziesięciu właścicieli i pracowników branży spożywczej z Olsztyna i okolic wzięło udział w szkoleniu, które 27 sierpnia zorganizowaliśmy pod hasłem „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem.

25 czerwca br. „Poradnik Handlowca” odwiedził Ostrów Wielkopolski. Tym razem bezpłatne szkolenie „Jak radzić sobie z konkurencją oraz efektywnie zarządzać asortymentem” odbyło się w Ostrowskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Podatnicy organizujący dla swoich pracowników szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe często nie wiedzą, czy wydatki z tytułu usług hotelowych, gastronomicznych (cateringowych) lub wynajmu sali konferencyjnej mogą stanowić koszty uzyskania przychodu.

19 marca br. „Poradnik Handlowca” w ramach comiesięcznych bezpłatnych szkoleń pt. „Jak radzić sobie z konkurencją oraz efektywnie zarządzać asortymentem”, które odbywają się w całej Polsce, odwiedził Włocławek. Spotkanie odbyło się w Sali Urzędu Miasta. Celem szkolenia było przedstawienie m.in. wymiernych korzyści, jakie daje dobrze zorganizowana półka sklepowa.

Czym charakteryzuje się i jak wygląda rynek produktów szybko zbywalnych? Na czym polega i co wyróżnia marketing branży FMCG? Odpowiedzi na te i inne pytania poznali studenci Uniwersytetu Gdańskiego, którzy wzięli udział w 2. edycji FMCG Day. Browar Amber był jednym z partnerów wydarzenia.

Jak wspomóc sprzedaż i nie tylko rozmawiali handlowcy z Trójmiasta i okolic podczas już 21. bezpłatnego szkolenia „Poradnika Handlowca” dla właścicieli sklepów i ich pracowników pt. „Jak radzić sobie z konkurencją oraz efektywnie zarządzać asortymentem”. Spotkanie odbyło się 29 stycznia br. w gdańskim Centrum Handlowym Manhattan.

X