Superbrands 2018

Marka Hochland znalazła się w gronie finalistów i uzyskała tytuł Superbrands 2018 zajmując 3. miejsce w kategorii nabiał.  W tegorocznej XII edycji Superbrands – po raz pierwszy tytuły przyznali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce.

Marka Bakalland została wyróżniona certyfikatem Superbrands 2018 w kategorii Żywność – produkty do deserów i wypieków. W tegorocznej edycji Superbrands o przyznaniu wyróżnień zadecydowali konsumenci. 

Konsumenci po raz kolejny wyróżnili Żywiec Zdrój w największym badaniu konsumenckim w Polsce przyznając marce tytuły Superbrands Polska Marka 2018 oraz Superbrands 2018. Certyfikaty stanowią dowód na to, że konsumenci doceniają zarówno troskę o najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów, jak i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności firmy.

Decyzją konsumentów Delecta została wyróżniona tytułem Superbrands 2018 w XII. edycji  niezależnego badania marek w Polsce. W projekcie przebadano blisko 2 tys. marek. Laureatów wskazało ponad 10 tys. respondentów.

Cisowianka po raz dziewiąty z rzędu zdobywa tytuł Superbrands i Superbrands Polska Marka. O przyznaniu tytułów zadecydowali konsumenci.

X

Przeczytaj również