Stacja paliw

Otwarto kolejną stację pod szyldem Moc Jakość Zysk, należącą do Grupy Pieprzyk. Znaleźć ją można w Kaliszu, przy ul. Obozowej 4. Jest to już drugi obiekt w tym mieście – pierwszy mieści się przy ul. Wojska Polskiego obok dużego marketu budowlanego. Oferta dla kierowców dotyczy sprzedaży oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu LPG oraz AdBlue z dystrybutora.

Sieć stacji paliw MOYA nie zwalnia tempa rozwoju. W ostatnim czasie pojawiło się sześć kolejnych obiektów: w Stefanowie (woj. łódzkie), Dróżbicach (woj. łódzkie), Gwizdałkach (woj. łódzkie), w Leżajsku (woj. podkarpackie), Krakowie (woj. małopolskie) oraz Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie).

W ostatnim czasie rozpoczęły działalność trzy nowe stacje BP. Są to: stacja partnerska BP Urbanowo (woj. wielkopolskie), stacja partnerska BP Opatówek (woj. wielkopolskie) i stacja BP Tomaszkowo (woj. warmińsko-mazurskie). Obecnie sieć BP liczy 576 stacji, w tym 244 obiekty partnerskie i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Sieć MOYA wzbogaciła się o dwa kolejne obiekty – stację paliw w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej oraz w Międzyzdrojach, przy ul. Nowomyśliwskiej, w pobliżu trasy Szczecin-Świnoujście (DK3). Obie stacje oferują najwyższą jakość produktów i usług. Sieć MOYA liczy tym samym już 227 stacji.

Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych opracowała raport pt. „Analiza postrzegania stacji paliw w Polsce”. Zgodnie z danymi z raportu, Orlen cieszy się najwyższym wskaźnikiem zaufania wśród wszystkich marek paliwowych ujętych w badaniu. Na zaufanie wskazały osoby korzystające z oferty pozapaliwowej jak również kierowcy tankujący paliwo.

Do sieci stacji paliw działających z logo MOYA dołączyły cztery kolejne obiekty. Dzięki otwarciom w Krynicy Morskiej, Drużbicach, Kaliskiej oraz Bobreku w ramach sieci działa już 217 obiektów w całej Polsce.

Dnia 22 marca 2019 r. rozpoczęła działalność nowa stacja BP Trakt w Gdańsku. Obecnie sieć BP liczy 552 stacje, w tym 242 stacje partnerskie i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Od kilku miesięcy sieć stacji paliw AMIC Energy w Polsce przechodzi rebranding i jest gruntownie modernizowana według najnowocześniejszych rozwiązań. Klienci pierwszych nowo oddanych stacji już mogą korzystać z wielu udogodnień.

Mazowieckie, Wielkopolskie, Podlaskie i Lubuskie zyskały stacje paliw pod marką AVIA, którą w Polsce rozwija spółka UNIMOT.

Z początkiem marca do sieci MOYA dołączyła kolejna stacja. Nowa placówka znajduje się w miejscowości Żary w województwie lubuskim. Jest położona przy drodze krajowej 12 przy obwodnicy miejskiej. Właścicielem obiektu jest ANWIM S.A.

Strony

X