Sokołów

Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji – od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów doszkalających, a na refundacji kosztów studiów wyższych kończąc. Teraz firma jeszcze mocniej otwiera się na przyszłych pracowników, obejmując patronatem dwie klasy z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim.

Na początku października Sokołów wprowadza dwie nowości produktowe – SOKOLIKI Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny oraz SOKOLIKI Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka. Produkty są uzupełnieniem marki SOKOLIKI znanej m.in. z Parówek drobiowych Sokoliki.

UOKiK wydał pozytywną opinię dotyczącą przejęcia przez firmę Sokołów zakładów mięsnych Gzella. Wniosek w tej sprawie wpłynął do urzędu w połowie lutego br.

Sokołów po raz kolejny znalazł się wśród najcenniejszych polskich marek konsumenckich. Doroczny Ranking, przygotowany przez dziennik „Rzeczpospolita”, potwierdził pozycję Sokołowa w branży mięsnej.

Sokołów po raz kolejny został partnerem Marcin Gortat Camp - akcji, której ideą jest promowanie aktywności fizycznej. To cykl treningów koszykarskich z udziałem dzieci i młodzieży, których organizatorem jest fundacja polskiego zawodnika grającego w barwach Washington Wizards – Marcina Gortata. W tym roku impreza obchodzi jubileusz 10-lecia. Campy są imprezą dwudniową i składają się z Campu dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo oraz standardowego Marcin Gortat Camp i JR NBA Clinic.

6 popularnych kurortów, ogromna ilość atrakcji i tysiące gości – ruszyła 10 edycja „Projektu Plaża” telewizji TVN. Po raz kolejny partnerem projektu została firma Sokołów S.A., która przez kolejne wakacyjne weekendy zaprasza do swojej plażowej strefy.

Dziewięć produktów Sokołowa zdobyło prestiżowe wyróżnienie Poznaj Dobrą Żywność, przyznawane wyrobom o najwyższej, niezmiennej jakości i doskonałym smaku przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Na warsztaty kulinarne w Dworze Ziemiańskim w Woli Suchożebrskiej zaproszeni zostali blogerzy wraz dziećmi. 

Linia naturalnych wędlin Sokołów Naturrino przedstawia się konsumentom na nowej stronie internetowej www.naturrino.pl. Znaleźć tu można nie tylko opis wszystkich produktów z tej serii, ale też inspiracje kulinarne do przygotowania zdrowych i smacznych dań oraz przekąsek.

Już po raz 29. odbył się w Siedlcach Regionalny Halowy Turniej Piłkarski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - „SOKOLIK 2016”. Patronem turnieju jest firma Sokołów S.A., która od lat wspiera rozwój aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.

Strony

X