Retail

Informatyzacja branży retail to dziś nie tyle ekstrawagancja, co konieczność. Wdrożenie zaawansowanych technologii IT niewątpliwie stanowi inwestycję, która w krótkim czasie zacznie przynosić wymierne zyski. Żadne inne narzędzie nie daje bowiem tak dużej kontroli nad każdym z aspektów prowadzonego biznesu, pozwalając na precyzyjne monitorowanie, analizowanie, raportowanie i optymalizację procesów sprzedażowych.

Na początku lutego na Węgrzech na terenach targów HUNGEXPO w Budapeszcie po raz trzeci z rzędu zorganizowanana zostanie jedna z najważniejszych w Europie Środkowo Wschodniej wystaw branżowych przemysłu spożywczego, piekarnictwa i cukiernictwa, hotelarstwa i gastronomii.  

targi wyposazenia sklepow warszawa 2017 poradnik handlowca
Data wydarzenia: 
2017-11-15

Ósma edycja największej imprezy dla sektora retail w Polsce, odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Data wydarzenia: 
2016-04-21

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. 

 

X