nowy sklep

Żabka otworzyła nowy sklep w hali biletowej dworca PKP Poznań Główny. Od teraz podróżni zdążą kupić przekąskę szybko i bez stania w kolejce. W nowym punkcie Żabka ma zaledwie 9 mkw., a asortyment został w pełni dostosowany do potrzeb klientów w tej lokalizacji.

13 lutego Kaufland otworzył 3 sklepy w największych miastach Polski – Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Są to lokalizacje, w których dotychczas funkcjonowały sklepy Tesco. Już od dnia otwarcia klienci mogą się spodziewać nie tylko standardowej oferty sieci, lecz także  atrakcyjnych promocji. Sieć planuje dalszy rozwój i zapowiada kolejne otwarcia jeszcze w tym kwartale.

Plany w zakresie franczyzy zakładają otwarcie w ciągu najbliższych 5 lat około 300 sklepów franczyzowych. Po pierwszych trzech otwarciach w regionie Warszawy, w lutym br. kolejne 3 sklepy franczyzowe pod logo Auchan Supermarket zostaną otwarte w Myślenicach, w Dobroszycach oraz w Centrum Handlowym Gdańsk Matarnia. Tym samym na koniec lutego park sklepów franczyzowych powiększa się do 6 supermarketów i 2 hipermarketów.

To 21. placówka spożywcza zamojskiej „Społem” PSS „Robotnik”. Nowoczesny obiekt powstał w Żdanowie. Inwestycja kosztowała 3,7 mln zł i została w całości sfinansowana z własnych środków. Sklep 44 – bo taki dostał numer – widać z daleka. To przestronna placówka typu LUX, zajmująca 560 mkw. powierzchni użytkowej, a sala sprzedaży to 417 mkw. Załoga sklepu liczy 10 osób.

Już w najbliższą środę, 5 lutego o godz. 8:00 odbędzie się otwarcie nowego sklepu sieci Topaz w Wiśniewie. Z tej okazji przygotowano dla klientów liczne promocje. Ofertę promocyjną, pomyślano specjalnie dla mieszkańców gminy Wiśniew i najbliższego regionu, będzie obowiązywać aż do 12 lutego. Otwarciu towarzyszy również akcja kolportażu gazetek sieci, które klienci mogą znaleźć w swoich skrzynkach pocztowych.

W czwartek 30 stycznia Lidl otworzy nową, 36. placówkę w Warszawie przy Al. Rzeczypospolitej 29E. Obiekt wyróżnia się budynkiem o wielopoziomowej konstrukcji, w którym sala sprzedaży umieszczona jest na pierwszym piętrze, a na poziomie drugim znajduje się powierzchnia biurowa. Do dyspozycji klientów będzie również zadaszony parking.

W tym tygodniu Lidl otworzy nową, szóstą placówkę w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 65. Już 16 stycznia od godziny 07:00 na wszystkich mieszkańców czekać będą promocje oraz degustacje.

W środę 15 stycznia nastąpi otwarcie nowej placówki partnerskiej Grupy Chorten w Białymstoku. Sklep ma się wyróżniać ofertą świeżego mięsa i wędlin oraz dużym wyborem piw regionalnych.

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj. pomorskie), teraz uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim,  w Aleksandrowie Kujawskim.

W Porąbce, przy ulicy Żywieckiej 2 odbyło się uroczyste otwarcie nowego supermarketu Lewiatan. Jest to dziewiąty supermarket Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, który został otwarty w listopadzie. Pozostałe placówki powstały w Kalinowie, Tomaszowie Mazowieckim, Krakowie, Skawinie, Pruszkowie, Warszawie (Ursus), Jabłonnie Lacka oraz Brudzewie.

Strony

X