Lotte Wedel

Powołano Polską Koalicję ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego (PKZOP). Jej członkowie zobowiązują się do korzystania wyłącznie ze zrównoważonego oleju palmowego najpóźniej do 2023 roku. LOTTE Wedel, w ramach rozwijania strategii społecznej odpowiedzialności firmy, zostało jednym z sygnatariuszy deklaracji.

Spółka LOTTE Wedel – będąca właścicielem najsilniejszej marki czekoladowej w Polsce, ogłosiła zmiany kadrowe w zarządzie. Maciej Herman awansował na stanowisko Dyrektora Zarządzającego firmy. Monika Kolano-Wysokińska objęła funkcję Dyrektora Marketingu, a Dyrektorem Sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako Dyrektor Personalny i Administracji.

Producent zamierza zainwestować do 2019 r. 200 mln. złotych w rozbudowę fabryki na warszawskiej Pradze. Dzięki temu zwiększą się moce produkcyjne i powstanie 200 nowych miejsc pracy.

Producent słodyczy, firma LOTTE Wedel przygotowała z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy bogatą ofertę czekoladowych smakołyków w wiosennych, kolorowych opakowaniach w kwieciste wzory. 

14 lutego to dzień , gdy zakochani obdarowują się różnego rodzaju upominkami. Z okazji Walentynek E.Wedel proponuje słodycze, które będą dobrym uzupełnieniem walentynkowych podarunków.

Marka E.Wedel co roku wprowadza na rynek specjalne, świąteczne portfolio, w skład którego wchodzą kultowe wyroby w zimowej odsłonie i okazjonalne nowości.

Fabryka Czekolady E.Wedel to miejsce, które skrywa wiele tajemnic i ciekawostek. Najważniejszą z nich są pilnie strzeżone receptury produktów – najwyższej jakości czekolady, kultowego Torcika czy pianek Ptasie Mleczko®, które w tym roku obchodzą swoje 80. urodziny.

W weekend 17-18 września br. w warszawskim ZOO pojawi się imponujący trójwymiarowy czekoladowy wir. Odwiedzający ogród zoologiczny będą mogli obserwować artystów przy pracy, poznawać tajniki powstawania murali, porozmawiać z twórcami o ich pasji i inspiracjach.

W najnowszej kampanii E.Wedel promowane są duże tabliczki czekolady, m.in. czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Tiramisu, WW i Chrrrup!, które powstały z myślą o dzieleniu się słodyczami – z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi.

Po zeszłorocznym sukcesie powraca limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko® Frappe od E.Wedel o smaku mrożonej kawy z mlekiem! Delikatne pianki będą doskonałą ochłodą w trakcie letnich upałów.

Strony

X