Lidl Polska

Dotychczasowy prezes Lidl Polska Maksymilian Braniecki wszedł w skład zarządu spółki Lidl Stiftung & Co. KG. W międzynarodowych strukturach Lidla będzie zarządzał sklepami sieci na terenie Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech – poinformował Business Insider.

W niedzielę odbył się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagrała już po raz 27. Dla Lidl Polska to jubileuszowy 10. raz, kiedy sieć kwestowała, a dzięki hojności klientów i zaangażowaniu pracowników udało się zebrać 3 mln zł. W ciągu dekady wspólnego grania przekazano aż 20 mln zł.

17 maja przy ul. Zygmunta Glogera 26 otwarty został 18. sklep sieci Lidl w Krakowie. Nowy sklep sieci ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ponad 20 osób.

W trosce o zdrowie pracowników Lidl Polska rozszerza pakiet bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej. Od 1 kwietnia pracownicy sieci otrzymują dostęp do nowych specjalistów, szeroki pakiet zabiegów z zakresu fizjoterapii oraz 300 nowych badań diagnostycznych.

Dnia 28 września br. o godzinie 7:00 przy ul. Nowotnej 18 zostanie otwarty czternasty sklep sieci Lidl w Gdańsku. Na klientów czeka specjalny upominek – książka kucharska z serii „Kuchnia Lidla” oraz wiele innych atrakcji.

Lidl nieustannie rozwija swoje linie artykułów, dlatego wprowadził nowe propozycje produktów bio i fit do oferty stałej. Teraz szeroka oferta tych artykułów znajduje się w sklepach Lidl w jednym miejscu, co zwiększa komfort robienia zakupów.

Mini owoce i mini warzywa to specjalna oferta Lidla, która pomoże rozpocząć rok szkolny z energią i uśmiechem na twarzy. Karol Okrasa oraz Daria Ładocha podpowiedzą, jak stworzyć pyszne dania z mini owoców i warzyw.

Lidl Polska wprowadził serię bezpiecznych, nawet dla niemowląt, pluszowych zabawek promujących spożywanie najpopularniejszych na polskim rynku warzyw i owoców.

Klienci poszukujący tradycyjnych produktów wyróżniających się sprawdzonymi recepturami lub kupujący te, których unikatowy smak pamiętają jeszcze z dzieciństwa, mogą je teraz znaleźć w sklepach Lidl. Oznaczone są one logo „Skarby polskich regionów”.

Polacy uwielbiają specjały greckiej kuchni i chętnie włączają je w swoją dietę. Już od 24 kwietnia w Lidlu rozpocznie się Tydzień Grecki z bogatą ofertą kilkudziesięciu oryginalnych produktów.

Strony

X