Lewiatan

W nocy ze środy na czwartek doszło do pożaru sklepu sieci Lewiatan w Koczale. Dzięki szybkiej interwencji jednostek straży pożarnej udało się uratować część asortymentu. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Tylko w ciągu ostatniego miesiąca Lewiatan Małopolska – jedna z szesnastu spółek regionalnych Lewiatana, powiększyła się o 5 nowych placówek. Polska Sieć Handlowa Lewiatan liczy już blisko 3150 sklepów.

Zakończyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Poradnik Handlowca i jego partnerów. Zobacz listę nagrodzonych.

14 września br. ruszyła kolejna loteria dla klientów sklepów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zdrapka „Szczęśliwe siódemki Lewiatana” potrwa do 22 października 2017 r.

Jak sprawić, by o punkcie sprzedaży działającym pod szyldem znanej franczyzy klienci mówili „nasz miejscowy sklep”? Kluczem do zdobycia serc klientów są bardzo dobre relacje między nimi a obsługą. O tym, jak stworzyć taką więź, opowiada pan Andrzej Ściebior, który pod Częstochową prowadzi sklepy Lewiatan i Delikatesy Centrum.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan wraz z Caritas Polska i Caritas diecezjalne organizują dwunastą zbiórkę żywności pod hasłem: „Tak, POMAGAM!”. 

Wyróżnienie Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Sieć sklepów franczyzowych” trafiło do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Z myślą o występie polskich szczypiornistów na Mistrzostwach Świata we Francji, Lewiatan przygotował konkurs dla swoich klientów.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan, jak co roku, przygotowała dla swoich klientów bezpłatny magazyn kulinarny, w którym prezentuje inspirujące przepisy na tradycyjne, świąteczne dania.

Kadr z nowej reklamy telewizyjnej „Do Lewiatana jeden krok”.

1 grudnia 2016 r. Polska Sieć Handlowa Lewiatan rozpoczyna trzecią w tym roku telewizyjną kampanię reklamową. 

Strony

X

Przeczytaj również