Hebe

Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) wraz z portalem Onet.pl poszukał odpowiedzi, której z drogerii obecnych na polskim rynku udało się zdobyć sympatię konsumentów? Najlepiej ocenione drogerie to Rossmann, Hebe i Drogerie Natura. Czym sieci zjednują sobie sympatię klientów?

Do portfolio najemców obecnych w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska dołącza marka Hebe. Pod koniec marca drogerie Hebe zostaną otwarte w dwóch lokalizacjach – w Parku Handlowym Auchan Bielany oraz w Galerii Łomianki.

15 grudnia miało miejsce oficjalne otwarcie trzech najnowszych drogerii sieci Hebe – w Kędzierzynie-Koźlu, Lublińcu i w Warszawie. Tym samym sieć może pochwalić się już 150 placówkami w całym kraju. Z  okazji otwarcia, tradycyjnie Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Przez dwa miesiące, do 15 listopada br. w sieci drogerii Hebe trwać będzie Festiwal Kosmetyków Naturalnych. Oferta obejmuje aż 480 naturalnych produktów wyjątkowych i znanych marek w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

31 marca w Galerii Zielonej w Puławach uruchomiona została pierwsza w tym mieście drogeria Hebe. W dniu otwarcia dla klientów przygotowane były specjalne oferty i promocje na kosmetyki do makijażu. Akcja promocyjna trwać będzie do 3 kwietnia. 

W dzień Kobiet w Sieradzu został otwarty pierwszy sklep Hebe w tym mieście. Drogeria zlokalizowana jest w Galerii Dekada. Z okazji otwarcia sklepu sieć przygotowała dla klientów promocje na kosmetyki do makijażu oraz liczne obniżki cen. 

23 lutego w Lubaniu otworzyła się nowa drogeria Hebe. Sklep zlokalizowany jest w galerii Inbag. W nowej placówce dostępna jest szeroka oferta kosmetyków, ponadto konsultantki pomagają klientom w dobraniu odpowiednich produktów. 

13 stycznia sieć drogeryjna uruchomiła kolejną placówkę.

29 listopada br. została otwarta czternasta drogeria Hebe w Warszawie, w dzielnicy Wilanów.

28 października br.  otwarte zostały kolejne drogerie Hebe. Tym razem, pierwsze w mieście placówki, powstały w Olsztynie i w  Zgorzelcu.

Strony

X