Hebe

W sobotę 21 grudnia br. miało miejsce otwarcie dwóch najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej 10 w Sandomierzu oraz w Centrum Galardia przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 14 w Starachowicach. Są to pierwsze drogerie sieci w obu miastach.

W piątek, 20 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Janki przy ul. Mszczonowskiej 3 w Jankach. Jest to pierwsza drogeria sieci w tej podwarszawskiej miejscowości.

W piątek, 13 grudnia br. miało miejsce otwarcie czterech nowych drogerii Hebe: dwóch warszawskich, zlokalizowanych w Centrum Handlowym Westfield Arkadia przy Al. Jana Pawła II oraz przy ul. Chrobrego, jak również w S1 Center przy ul. Sienkiewicza w Mielcu oraz przy ul. Sikorskiego w Namysłowie.

W dniach 5-18 grudnia br. w Hebe trwa promocja do -40% na produkty wybranych marek. Natomiast z kuponem Hebe otrzymanym podczas zakupów w CCC promocja na produkty tych marek zostaje pogłębiona do -50%.

Dnia 28 listopada br., miało miejsce otwarcie czterech drogerii Hebe, zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie sieci w tych miastach.

Dnia 27 listopada br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. Jest to czwarta drogeria Hebe w tym mieście.

Sieć drogerii Hebe przygotowała wyjątkową promocję – Black Friday potrwa cały tydzień. Już od 25 aż do 30 listopada (a na hebe.pl do 1 grudnia br.) ponad 1000 produktów wielu marek z oferty drogerii będzie można kupić z 40% i 50% rabatem.

Dnia 15 listopada br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Galerii Sandecja w Nowym Sączu. Jest to druga drogeria sieci w tym mieście.

Dnia 18 października br., miało miejsce otwarcie dwóch najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Parku Handlowym Saller w Śremie oraz w Galerii Krasnystaw w Krasnymstawie. Są to pierwsze drogerie Hebe w obu tych miastach.

Dnia, 26 września br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Browarach Warszawskich przy ul. Grzybowskiej w stolicy. Jest to 28. drogeria sieci w mieście.

Strony

X