Hebe

Dnia 28 listopada br., miało miejsce otwarcie czterech drogerii Hebe, zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie sieci w tych miastach.

Dnia 27 listopada br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. Jest to czwarta drogeria Hebe w tym mieście.

Sieć drogerii Hebe przygotowała wyjątkową promocję – Black Friday potrwa cały tydzień. Już od 25 aż do 30 listopada (a na hebe.pl do 1 grudnia br.) ponad 1000 produktów wielu marek z oferty drogerii będzie można kupić z 40% i 50% rabatem.

Dnia 15 listopada br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Galerii Sandecja w Nowym Sączu. Jest to druga drogeria sieci w tym mieście.

Dnia 18 października br., miało miejsce otwarcie dwóch najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Parku Handlowym Saller w Śremie oraz w Galerii Krasnystaw w Krasnymstawie. Są to pierwsze drogerie Hebe w obu tych miastach.

Dnia, 26 września br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Browarach Warszawskich przy ul. Grzybowskiej w stolicy. Jest to 28. drogeria sieci w mieście.

W sobotę 3 sierpnia br. sieć drogerii Hebe uruchomiła kolejną placówkę we Wrocławiu. To już jedenasta drogeria Hebe w tym mieście.

Dnia 26 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe w centrum handlowym Solaris Center przy Placu Kopernika 16 w Opolu. Jest to druga drogeria Hebe w tym mieście i 220. w Polsce.

Dnia 12 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – przy ul. Pułaskiego 6 we Włocławku. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 219. w Polsce.

Dnia 29 czerwca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 218. w Polsce.

Strony

X