Galeria Łomianki

Zima to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Schroniska często są przepełnione, a środki na ich utrzymanie ograniczone. Galeria Łomianki po raz kolejny postanowiła wesprzeć swoich sąsiadów, wspomagając środki Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach.

W dniach 1-2 grudnia Galeria Łomianki przeżywać będzie prawdziwy najazd Świętych Mikołajów, bo… Mikołajem będzie mógł zostać każdy. W tym czasie uruchomiony zostanie specjalny punkt zbiórki świątecznych prezentów dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach. Radość ze Świąt jest jeszcze większa, gdy dzieli się ją z innymi.

W ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu Galeria Łomianki otworzyła swoje drzwi dla Stowarzyszenia Mierz Wysoko i wraz z nim organizuje wyjątkową akcję organizowania rowerów dla potrzebujących dzieci i młodzieży. 29 września odbędzie się Otwarty Warsztat Rowerowy, w ramach którego przeprowadzona zostanie zbiórka sprzętu z myślą o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na własne „dwa kółka”.

Galeria Łomianki od 14 października udostępniła kierowcom szybką ładowarkę samochodów elektrycznych. Punkt ładowania jest dostępny całą dobę. 

Galeria Łomianki otrzymała certyfikat BREEAM In-Use w zakresie Asset Performance i Building Management z oceną „bardzo dobry” w obu kategoriach. Wpisuje się to w działania galerii, które mają proekologiczny charakter.

X