Future Private Labels

Konferencje, przegląd światowych trendów i znakomici goście – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym. Tegorocznej edycji odbywającej się od 16 do 17 października 2019 r. w Targach Kielce, towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie roku. Październikowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych eventów branży.

Ponad 48 mld. zł. – tyle wart jest rynek marek własnych w Polsce, szacują specjaliści, których można było posłuchać podczas IV Targów i Konfernecji Future Private Labels na Targach Kielce. Edycja 2017 wydarzenia, które kompleksowo mówi o sektorze marek własnych zgromadziła 70 wystawców z 7 krajów.

Pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie w 100% poświęcone markom własnym rozpocznie się 25 października w Kielcach.

Future Private Labels Poland & CEE targi w Kielcach
Data wydarzenia: 
2017-10-25

Pierwsze w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie w 100% poświęcone markom własnym rozpocznie się 25 października w Kielcach.

Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS 2017 w Targach Kielce przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 25-26 października organizowane jest po raz czwarty. Łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. 

Dyskusje o zarządzaniu, eksperci rynku oraz wiedza o trendach – Future Private Labels w Kielcach to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, łączące konferencję i targi producentów marek własnych. Warto odwiedzić Targi Kielce 15 -16 czerwca br. Wydarzenie dedykowane jest producentom marek własnych, odbiorcom hurtowym i sieciom handlowym. 

X