Fundacja Wawel z Rodziną

Już po raz kolejny, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Wawel razem z Fundacją „Wawel z Rodziną” organizują wyjątkową akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”, w ramach której do wszystkich domów dziecka na terenie całej Polski zostaną przekazane słodycze. W tym roku partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl.

W ostatni weekend w Gdyni odbył się Runmageddon – kolejny ekstremalny bieg z przeszkodami. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”. 

Program „Z miłości do radości”, którego twórcą jest firma Wawel, zebrał 1,5 mln zł. Pieniądze te przekazane zostaną na wsparcie organizacji charytatywnych.

Tych, którzy nie złożyli jeszcze deklaracji podatkowych, zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Warto zaznaczyć, że jedną z instytucji, które można wesprzeć przekazując 1% swojego podatku, jest Fundacja „Wawel z Rodziną”. Organizacja została powołana w 2008 r. przez firmę Wawel, aby kontynuować i rozwijać działalność charytatywną firmy skierowaną do dzieci i rodzin w trudnej sytuacji życiowej, domów dziecka oraz rodzin zastępczych.

X