E. Wedel

Ponad 3 tysiące osób spędziło prawdziwie Czekoladowy Weekend w wedlowskiej fabryce. Podczas  zwiedzania goście mogli poczuć dziecięcą radość i poznać świat czekolady. Mieli również okazję  po raz pierwszy zobaczyć neon przedstawiający postać chłopca na zebrze, który został przygotowany  we współpracy z Muzeum Neonów. 

Współpraca Lotte Wedel z PAYBACK polegająca na wsparciu sprzedaży sklepów detalicznych będzie trwać co najmniej do końca stycznia 2018 r. Program wystartował w lutym ubiegłego roku. Skierowany jest do 2 tys. sklepów detalicznych prowadzących sprzedaż w sposób tradycyjny.

Pełna czekolada biała karmelowa to nowy produkt z serii Karmellove. Reklama artykułu oprócz telewizji, kina nośników outdoorowych i internetu pojawi się na lodowiskach i stokach narciarskich w zimowych kurortach.

Marka E. Wedel po raz kolejny przygotowała coś specjalnego z myślą o swoich konsumentach. Dla kultowego produktu Ptasie Mleczko® zostało opracowane zupełnie nowe opakowanie, w którym znajdują się delikatne pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą.

Międzynarodowy Dzień Czekolady to impreza, którą Wedel obchodzi wspólnie z mieszkańcami miast już po raz trzeci. W tym roku akcja odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale także Krakowie i Poznaniu! Pierwsza edycja imprezy miała miejsce w 2012 r., kiedy na rondzie De Gaulle’a pojawiła się czekoladowa palma przygotowana z 220 kg wedlowskiej czekolady. 

Pawełek w czterech smakach to doskonały przyjaciel – najsłodszy i jedyny w swoim rodzaju. Pokaż jak bardzo go doceniasz i weź udział w akcji „Najlepsze od Wedla”. Zagłosuj na niego na wedel.pl i wygraj cenne nagrody.

X