Dr Gerard

Agencja AHAVA PR od stycznia br. rozpoczyna stałą współpracę  z Dr Gerard. Działania obejmują: bieżącą obsługę serwisów społecznościowych, przygotowanie treści do kampanii digital oraz influencer marketing. Osobą odpowiedzialną po stronie agencji za podejmowane aktywności jest Patryk Krajewski (Digital Manager).

Nadeszła jesień. A wraz z nią jesienne pyszności. Jak wskazują badania IIBR, aż 25% Polaków kojarzy jesień z przepysznymi, rozgrzewającymi i aromatycznymi daniami i napojami. Zainspirujmy się i sprawdźmy przepis na jeden z nich.

Dr Gerard, wiodący producent ciastek i słonych przekąsek, wprowadza na rynek nowy smak kultowych Pryncypałek.

Zakończono pracę nad nowym muralem w Międzyrzecu Podlaskim. Grafika o powierzchni ponad 100 mkw. ozdobiła jedną ze ścian budynku firmy Dr Gerard przy ulicy Radzyńskiej. Mural został wyłoniony w drodze konkursu o charakterze otwartym - swoich sił mogli spróbować zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Sieć sklepów Żabka wprowadziła do swojej oferty 25 stycznia br. wyjątkowe przekąski w postaci pikantnych precli Dr Gerard Pretzel salt & chili oraz ciastek wielozbożowych Dr Gerard Deli Grano w wersji z kalafiorem lub z burakiem. To doskonała propozycja dla wielbicieli nieoczywistych smaków.

Pryncypałki są jednym z naszych sztandarowych produktów, zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym znakiem marki dr Gerard. Nasze wafelki w czekoladzie mają ogromną i stale powiększającą się rzeszę fanów. Z tego oraz z prowadzonych badań konsumenckich wnioskujemy, że zarówno ich smak, jak i format odpowiadają na potrzeby konsumenckie.

Dr Gerard wprowadza opakowania z nową szatą graficzną dla swoich znanych i lubianych ciastek. Opakowania zostały zaprojektowane z myślą o podkreśleniu walorów produktu, zaakcentowaniu przynależności do rodziny wypieków Dr Gerard oraz poprawieniu widoczności oferty na półce sklepowej. Nowa linia graficzna jest silnie wspierana w jesiennej kampanii reklamowej marki.

X