Diamant

Choinka do odrywania wygląda bardzo efektowania, a jej przygotowanie jest szybkie i proste. Wystarczy ciasto francuskie, krem orzechowo-czekoladowy, a do dekoracji biały jak śnieg – cukier puder Diamant.

Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Czas pomyśleć o nowych dekoracjach i smakołykach na tę specjalną okazję. W tym roku zaskocz bezą Pavlova w kształcie świątecznego wieńca, który nabierze najlepszej słodyczy dzięki cukrom pudrom Diamant. Ten efektowny wypiek ozdobi stół, a także oczaruje smakiem i aromatem każdego gościa.

Idealny cukier puder do wypieków i dekoracji ciast powinien być sypki, słodki i szybko rozpuszczać się we wszelkich masach czy polewach. Taki właśnie jest cukier puder marki Diamant, który od teraz znajdziemy w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Idealny cukier puder do wypieków i dekoracji ciast powinien być sypki, słodki i szybko rozpuszczać się we wszelkich masach czy polewach. Taki właśnie jest cukier puder marki Diamant, który od teraz znajdziemy w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Marka Diamant startuje z nową akcją o charakterze prosprzedażowym. Cukier DRY DEMERARA należący do czołówki najlepiej sprzedających się produktów z portfolio producenta, trafi do sprzedaży w promocyjnych opakowaniach z kreatywnymi magnesami na lodówkę. Kolekcja składa się z czterech magnesów, na każdym znajduje się inna inspiracja na napój z cukrem trzcinowym. Akcja rusza na początku września i potrwa do wyczerpania zapasów.

Przed tegorocznym sezonem na produkty do domowego przygotowywania konfitur Diamant jako komplementarny dostawca i lider na rynku cukrów żelujących (*Pfeifer & Langen Marketing za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego Polska, sprzedaż w tonach, okres 2018, kategoria fixy i cukry żelujące) planuje działania promocyjne pod hasłem "Idealny sposób na konfitury”. 

Większość z nas nie użyłaby tego składnika w deserze. A szkoda, bo oryginalny dodatek sprawia, że ciasto staje się wilgotne, świeże i smaczne. Niepowtarzalny smak z  pewnością zaskoczy niejednego fana słodkości.

Marka Diamant startuje z jesienną akcją sprzedażową. Jeden z flagowych produktów z portfolio, cukier Dry Demerara, sprzedawany będzie wraz z atrakcyjnymi podkładkami do kawy. Do wyboru są 4 różne wzory. Akcja potrwa do połowy grudnia.

Diamant planuje kolejne działania promocyjne pod hasłem; „Słodkie chwile przyjemności”. Do opakowań Cukru Trzcinowego Diamant Dry Demararar 500 g dodane są w gratisie stylowe podkładki pod kubek. Mechanizm zbierania podkładek do kolekcji ma zachęcić Konsumentów do sięgnięcia po cukier trzcinowy. 

Oryginalny słodki smak, uwielbiany na całym świecie, otrzymywany jest z cukru. Marka Diamant produkuje go wyłącznie z polskich buraków w lokalnych cukrowniach. W zgodzie z naturą powstaje tam najwyższej jakości krystaliczny cukier, który każdego dnia osładza życie milionom Polaków. Obecnie na opakowaniu pojawił się znaczek „Z POLSKICH BURAKÓW, W zgodzie ze środowiskiem” będący gwarancją pochodzenia i jakości produktu.

Strony

X