Chata Polska

Dnia 15 czerwca nastąpiło wielkie otwarcie nowego sklepu z logo Chaty Polskiej w Rokietnicy w Galerii Napoleońskiej. O godzinie 10 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Klientów witano degustacjami, konkursami i innymi atrakcjami.

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11 kwietnia – 14 sierpnia klienci mogą zbierać znaczki i wymieniać je na wysokiej jakości garnki i patelnie. Rabat może wynieść nawet do 58%.

Dnia 28 marca ruszyła Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich klientów sieci. Zabawa potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5000 zł, nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.

Wieloletnią tradycję mają już coroczne spotkania franczyzobiorców sieci Chata Polska z zarządem sieci. 22 lutego br. takie spotkanie miało miejsce w Świnoujściu. Impreza przebiegała pod hasłem „W roli głównej konsument”.

Podczas uroczystej Gali Rodzin w poznańskim Teatrze Muzycznym nagrodzono partnerów Karty Dużej Rodziny. Chata Polska została wyróżniona za najlepszą ofertę partnerską w ramach  poznańskiego programu dla rodzin wielodzietnych.

Kolejny już raz Chata Polska wspiera zmagania sportowe Podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. 15 grudnia odbędzie się XII Turniej Szermierczy Fundacji „Z floretem do gwiazd”.

W czwartek, 6 grudnia br. świętowano otwarcie kolejnego sklepu Chaty Polskiej. Nowa placówka znajduje się w miejscowości Kolsko, w województwie lubuskim.

W dniach 7-8 grudnia, w wybranych sklepach Chaty Polskiej, klienci będą mogli wspomóc akcję charytatywną „Tak – Pomagam” organizowaną przez Caritas. Będzie to zbiórka żywności o dłuższym terminie ważności, przekazana tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

W tym roku Mikołaj zawitał do wybranych  sklepów Chaty Polskiej już w sobotę 1 grudnia. Można było go tam spotkać, porozmawiać, a dla najmłodszych przewidziano słodkie niespodzianki. Przygotowano także konkurs, w którym do zdobycia były bony o wartości 200 zł.

Strony

X