Chata Polska

W sobotę, 14 grudnia otwarto kolejny sklep Chaty Polskiej. Nowa placówka znajduje się w Słubicach. Na klientów, którzy odwiedzili w dniu otwarcia placówkę czekały nie tylko wyjątkowe promocje, ale także niespodzianka w postaci tortu.

Dnia 12 grudnia br. otwarto jubileuszowy, trzysetny sklep z logo Chaty Polskiej, znajdujący się w Kuślinie (woj. wielkopolskie). Punktualnie o godzinie 10:00 w obecności przedstawicieli sieci, miejscowych władz i klientów dokonano uroczystego przecięcia wstęgi. Na mieszkańców Kuślina i okolic, którzy przybyli do placówki handlowej czekała nie tylko bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach, ale również okazjonalny tort oraz liczne degustacje.

W Głogowie pomimo niskiej temperatury zrobiło się naprawdę gorąco. A to wszystko za sprawą otwarcia wczoraj nowego sklepu Chaty Polskiej przy ul. Rycerskiej 25. W dniu otwarcia świętowano przygotowując liczne promocje oraz konkursy z nagrodami.

W dniach 6-7 grudnia br. w sklepach Chaty Polskiej odbędzie się zbiórka "Tak - pomagam", którą sieć organizuje razem z Caritas.

Zasady loterii są proste – w dniach od 21 listopada 2019 r., do 8 stycznia 2020 r. wystarczy zrobić zakupy w Chacie Polskiej za minimum 25 zł. Następnie należy zarejestrować swój paragon na stronie www.chatasypienagrodami.pl, aby zgarnąć wartościowe nagrody.

W ubiegłym tygodniu otwarto dwie nowe placówki pod szyldem Chaty Polskiej. W dniu 14 listopada do sieci dołączyła placówka znajdująca się w Lubaniu, w województwie dolnośląskim. Natomiast dzień później otwarto sklep w Niniewie w województwie wielkopolskim. Liczne promocje i degustacje, konkursy z nagrodami oraz balony dla dzieci to jedne z atrakcji, które przygotowano dla klientów w dni uroczystego otwarcia.

Od 12 listopada br. sieć Chata Polska jest bogatsza o kolejny sklep. Nowa placówka została otwarta w przy ul. Rynek 28 w Raszkowie w woj. wielkopolskim.

7 listopada br. otwarto nowy sklep Chata Polska w Rudzie Wieczyńskiej 51 B w woj. wielkopolskim. Klientom zaoferowano w tym dniu liczne promocje, atrakcje dla dzieci i pyszny tort.

Otwarto kolejny sklep sieci Chata Polska – tym razem przy ulicy Kościelnej 31 a w Jabłonnej koło Nowego Tomyśla. Z tej okazji zapewniono mnóstwo atrakcji i specjalnych promocji.

Z początkiem września sieć Chata Polska powiększyła się o 2 nowe sklepy. Dnia 6 września otwarty został sklep przy ul. Wojska Polskiego 1 w Ujściu, natomiast 12 września w Chodzieży przy ul. Buczkowskiej 5.

Strony

X

Przeczytaj również