Chata Polska

Sklep w Zielonej Górze przy ul. Okulickiego ponownie otwarty! Po krótkiej przerwie w działalności sklep został przejęty przez nowego Właściciela i wznowił działalność.

Wakacje to czas, gdy dzieci po całym roku nauki w szkołach mają możliwość odłożyć podręczniki na półki i wybrać się na upragniony wypoczynek. Maluchy uczestniczące w obozie Travelsport Sieraków 2019 na profilu kulinarnym miały okazję wyczarować owocowe szaszłyki z czekoladowym fondue oraz oczywiście świeżo wyciskane soki. Sponsorem produktów była Chata Polska.

Dnia 15 czerwca nastąpiło wielkie otwarcie nowego sklepu z logo Chaty Polskiej w Rokietnicy w Galerii Napoleońskiej. O godzinie 10 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Klientów witano degustacjami, konkursami i innymi atrakcjami.

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11 kwietnia – 14 sierpnia klienci mogą zbierać znaczki i wymieniać je na wysokiej jakości garnki i patelnie. Rabat może wynieść nawet do 58%.

Dnia 28 marca ruszyła Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich klientów sieci. Zabawa potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5000 zł, nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.

Wieloletnią tradycję mają już coroczne spotkania franczyzobiorców sieci Chata Polska z zarządem sieci. 22 lutego br. takie spotkanie miało miejsce w Świnoujściu. Impreza przebiegała pod hasłem „W roli głównej konsument”.

Podczas uroczystej Gali Rodzin w poznańskim Teatrze Muzycznym nagrodzono partnerów Karty Dużej Rodziny. Chata Polska została wyróżniona za najlepszą ofertę partnerską w ramach  poznańskiego programu dla rodzin wielodzietnych.

Kolejny już raz Chata Polska wspiera zmagania sportowe Podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. 15 grudnia odbędzie się XII Turniej Szermierczy Fundacji „Z floretem do gwiazd”.

W czwartek, 6 grudnia br. świętowano otwarcie kolejnego sklepu Chaty Polskiej. Nowa placówka znajduje się w miejscowości Kolsko, w województwie lubuskim.

Strony

X

Przeczytaj również