Carrefour

W Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszono wyniki XII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). W gronie firm najbardziej zaangażowanych na rzecz CSR w Polsce znalazł się Carrefour Polska. Sieć zajęła drugie miejsce w kategorii „Usługi, handel i transport” oraz szóstą lokatę w TOP10 całego rankingu.

Hipermarkety Carrefour w Bydgoszczy po raz kolejny włączyły się w organizację Blogger Food Festival. Sklepy dostarczyły produkty, które w swoich potrawach wykorzystali szefowie kuchni. Wsparcie wydarzenia wpisuje się w realizację kampanii sieci „Z miłości do Zdrowia”, która ma na celu między innymi popularyzowanie zdrowego odżywiania wśród Polaków.

Carrefour rozpoczął implementację produkcyjną systemu Globalnej Synchronizacji Danych (GDSN) w Polsce. Polska jest kolejnym po Francji, Brazylii i Tajwanie krajem, w którym Carrefour konsekwentnie wdraża system do wymiany danych produktowych w ramach realizacji swojej strategii cyfrowej transformacji. Celem projektu jest całkowite wyeliminowanie kart produktowych i zastąpienie ich elektroniczną wymianą danych opartą na globalnych standardach GS1. W ramach nowego systemu działa już 5 dostawców sieci, a kolejnych 18 przygotowuje się do jego wdrożenia.

Światowy Dzień Środowiska obchodzony był 5 czerwca. Carrefour Polska włączył się w Kampanię Zielona Wstążka #DlaPlanety zorganizowaną z tej okazji. W ramach ekologicznego zobowiązania sieć ogłosiła, że Grupa Carrefour do 2022 r. zredukuje masę opakowań marki własnej o 5% w stosunku do 2017 r.

Zmodernizowana Galeria Głogów, za której  komercjalizację odpowiada Carrefour Polska, rozszerzyła ofertę modową. W miniony wtorek do grona najemców obiektu dołączyła popularna marka odzieżowa H&M. Lokal, który zajął powierzchnię 1700 mkw., to pierwszy salon marki w mieście.

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend maja w Zgorzelcu, na parkingu przed Galerią Słowiańską. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Dyrektor handlowy Carrefour Polska zmarł kilka dni temu. Był związany z polskim odziałem francuskiej sieci handlowej od 2002 r.

Carrefour otworzył w Szczecinie supermarket z segmentu premium. Sklep zlokalizowany w Galerii Kaskada oferuje prawie 20 tysięcy produktów oraz nowoczesne rozwiązania handlowe.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów specjalną ekologiczną inicjatywę. Osoby, które w sobotę przyniosły  do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę otrzymały za darmo sadzonkę drzewka lub ozdobnej rośliny doniczkowej.

W środę, 18 kwietnia br. Carrefour otworzył w Tuchowie czwarty supermarket franczyzowy, który jest elementem nowej oferty dla franczyzobiorców. W sklepie zastosowano wiele rozwiązań z supermarketów własnych sieci.

Strony

X