Caritas

38 ton żywności przekazało Selgros Cash&Carry na tegoroczną Wigilię Caritas. To już trzeci rok, kiedy firma angażuje się w organizację wyjątkowego wydarzenia na tak dużą skalę, dzięki czemu może mieć ono charakter ogólnopolski.  W tym roku, podczas wigilijnych spotkań w 28 miastach w całej Polsce, przy wspólnym stole Caritas spotka się ponad 10 tys. samotnych i potrzebujących.

Sklepy Carrefour w całej Polsce dołączyły do ogólnopolskiej zbiórki Caritas „Tak, POMAGAM!”. W ramach tej inicjatywy 6 i 7 grudnia w hipermarketach i supermarketach sieci będzie można spotkać wolontariuszy Caritas zachęcających do wsparcia osób potrzebujących i przekazania produktów przed zbliżającymi się Świętami.

W dniach 6-7 grudnia br. w sklepach Chaty Polskiej odbędzie się zbiórka "Tak - pomagam", którą sieć organizuje razem z Caritas.

Sukcesem zakończyła się akcja „Daj swoim ubraniom drugie życie”. Klienci odwiedzający sklepy sieci Biedronka przekazali na rzecz potrzebujących 40 ton odzieży.

Już w najbliższy weekend, w dniach 20-21 września rozpoczyna się kolejny finał kampanii społecznej „Kromka chleba dla sąsiada”. Dzięki współpracy sieci Biedronka z Caritas Polska, najbardziej potrzebujący i samotni seniorzy otrzymają paczki z żywnością.

Sieć sklepów Żabka od lat stara się angażować w niesienie pomocy tym, którym potrzebne jest codzienne wsparcie. W 2018 r. przekazała Caritas ponad 180 ton żywności. To również ważne działanie społeczne, które odpowiada na problem marnowania żywności.

To już 16. raz, kiedy przy wigilijnym stole Caritas spotkali się samotni i potrzebujący. Współorganizatorem tego ważnego wydarzenia był  Selgros Cash&Carry, dzięki czemu ma ono charakter ogólnopolski. Na ten cel przekazano ponad 35 ton żywności. 

To już 16. raz, kiedy przy wigilijnym stole Caritas spotkają się samotni i potrzebujący pomocy. Współorganizatorem tego ważnego wydarzenia jest Selgros Cash&Carry, dzięki czemu może przyjąć ono charakter ogólnopolski. Marka wchodząca w skład Transgourmet przekazała na ten cel ponad 35 ton żywności. Wieczerze odbędą się w największych miastach w całym kraju.

Sklepy Carrefour dołączyły do ogólnopolskiej zbiórki Caritas „Tak, Pomagam!”. W ramach tej inicjatywy 7 i 8 grudnia w hipermarketach i supermarketach sieci można spotkać wolontariuszy Caritas zachęcających do przekazania produktów i wsparcia osób potrzebujących przed zbliżającymi się świętami.

W dniach 7-8 grudnia, w wybranych sklepach Chaty Polskiej, klienci będą mogli wspomóc akcję charytatywną „Tak – Pomagam” organizowaną przez Caritas. Będzie to zbiórka żywności o dłuższym terminie ważności, przekazana tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Strony

X

Przeczytaj również