Algida

Znane i lubiane lody familijne Algida Trio teraz w nowej odsłonie! Opakowanie zmniejszone do 1L to niższa cena sugerowana dla konsumentów oraz lepsze dopasowanie do mniejszych lodówek. 

W Cafe Iluzja w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe organizowane przez Algidę, która w ten sposób rozpoczęła sezon lodowy. Prowadzący spotkanie Agnieszka Cegielska i Krzysztof Jankowski zaprezentowali smakowite nowości Algidy na rok 2015.

W klimatycznych wnętrzach Cafe Iluzja mieszczącej się w budynku dawnego Kina Iluzjon w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe organizowane przez Algidę, która tym samym rozpoczęła sezon lodowy. Prowadzący spotkanie Agnieszka Cegielska i Krzysztof Jankowski przedstawili nam smakowite nowości Algidy na rok 2015.

Algida z myślą o dzieciach przygotowała soczyste i kolorowe nowości. Max Calippo Bubble Gum ucieszy wszystkich młodych miłośników gumy do żucia.

Marka Magnum w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.  Na tę okazję powstała limitowana wersja loda - Magnum Silver o smaku Marc de Champagne w mlecznej czekoladzie pokrytej srebrną polewą.

Big Milk po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Do oferty lodów marki dołącza nowy format w segmencie lodów familijnych - Big Milk Kubełek.

Dla wszystkich oddanych fanów Big Milka mamy świetną wiadomość na nadchodzący sezon. Śmietankowo-waniliowa radość na patyku przeobraziła się w kuszącą lodową przekąskę

Do gamy lodów familijnych Algidy Śmietankowej Trio dołącza piąty egzotyczny smak – Caribiana. Jest to połączenie delikatnej śmietanki z wyrazistymi smakami: czekoladowym i kokosowym z płatkami kokosowymi.

10 kwietnia br. w restauracji Na Lato odbyło się śniadanie prasowe, podczas którego Algida zaprezentowała tegoroczne nowości. „Poradnik Handlowca” uczestniczył w tym wydarzeniu.

Carte d’Or przygotował dwie nowości, które przyprawią o szybsze bicie serca nawet wytrawnych smakoszy.

X