Jesteś tutaj

Futurystyczne kreacje w kalendarzu Rossmanna

Rossmann już po raz piąty przygotował kalendarz ze swoimi pracownikami. W każdym miesiącu pojawia się jedna osoba związana z drogerią. W tym roku kalendarz nawiązuje do kampanii „pragnienia i potrzeby". Przedstawia poszczególne działy drogerii np. kosmetyka kolorowa, perfumy, akcesoria do kąpieli, a nawet preparaty piorące i ściereczki.

Wszystkie stylizacje, nakrycia głowy zostały wykonane wyłącznie z użyciem produktów dostępnych na półkach Rossmanna. Futurystyczne kreacje uszyto ze ściereczek, zaś gorsety wykonano z opakowań po środkach piorących.

W tegorocznym kalendarzu, po raz pierwszy w historii, pojawia się mężczyzna. W grudniowej stylizacji prezentuje on maszynki do golenia. To nie jedyna zmiana. Pół roku wcześniej, w czerwcu, po raz pierwszy pojawia się też pracownica w ciąży. Jej stylizacja została w całości wykonana z artykułów dostępnych w dziale matki i dziecka.

Wszystkie stylizacje można zobaczyć na oficjalni profilu Rossmanna na portalu Pinterest.com: http://www.pinterest.com/rossmannpolska/.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Badania najbardziej cenionych w Polsce marek przeprowadziła agencja Havas Media. Wśród 10 najcenniejszych brandów, znalazło się 5 należących do sektora FMCG.

Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości pewien zmian. Na antenie radio Tok Fm, zdradził plany rządu co do zmian w kontrowersyjnym temacie. 

X