Jesteś tutaj

Zadbaj o zdrowie z Florą ProActiv

Flora ProActiv to produkt funkcjonalny przeznaczony do smarowania pieczywa, który skutecznie obniża poziom „złego” cholesterolu. Od teraz dostępna także w dwóch nowych wariantach, stworzonych z myślą o zdrowiu serca i mocnych kościach - Flora ProActiv Plus Zdrowe Serce z witaminą B1 oraz Flora ProActiv Plus Mocne Kości z witaminą D w zwiększonej ilości, pomaga obniżyć poziom cholesterolu już w ciągu 21 dni. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca.

Cholesterol pełni bardzo ważną rolę w codziennym funkcjonowaniu naszego organizmu. Jeżeli jednak u nas lub u naszych bliskich jego poziom we krwi jest zbyt wysoki, może on niekorzystnie wpłynąć na zdrowie serca. Istnieje kilka prostych i sprawdzonych sposobów na obniżenie i utrzymanie go na zalecanym poziomie - z pomocą przychodzi Flora ProActiv i zawarte w niej sterole roślinne. Na stałe włączona do codziennego, zbilansowanego jadłospisu pomoże utrzymać efekt obniżenia cholesterolu i skutecznie zredukuje jego poziom już w ciągu 2-3 tygodni. Od teraz Flora ProActiv dostępna jest także w nowym wariancie, dodatkowo wzbogaconym o witaminę D, pomoże równocześnie w utrzymaniu mocnych kości.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Znane i lubiane lody familijne Algida Trio teraz w nowej odsłonie! Opakowanie zmniejszone do 1L to niższa cena sugerowana dla konsumentów oraz lepsze dopasowanie do mniejszych lodówek. 

Cholesterol występuje w każdej komórce naszego ciała i odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jednak jego zbyt wysoki poziom we krwi może prowadzić do rozwoju chorób serca. Skuteczny sposób na to, by go obniżyć i utrzymać w zalecanej normie, to produkty Flora ProActiv. Flora ProActiv, Flora ProActiv o smaku masła i Flora ProActiv Kardio mają od teraz także 100% roślinny skład i dostępne są w odświeżonych wizualnie opakowaniach.

X

Przeczytaj również