Jesteś tutaj

YogoCrunch

YogoCrunch to więcej niż jogurt i płatki! To delikatny, puszysty mus jogurtowy z owocami oraz mieszanką płatków zbożowych zapakowany w innowacyjnej duo-saszetce. Dostępny jest w pięciu smakach: Pyszne truskawki, Owoce tropikalne, Malina z żurawiną, Banan i jabłko, Owoce leśne. Dzięki unikalnemu połączeniu płatków i owoców, YogoCrunch jest bogatym źródłem błonnika i pełnego ziarna, a więc składników prawidłowo skomponowanej codziennej diety.

W mniejszej części duo-saszetki znajduje się delikatny mus jogurtowy z kawałkami truskawek, a w większej crunch. Żeby przygotować pyszną i pożywną przekąskę, wystarczy zmieszać mus owocowy z wodą, a następnie połączyć mus i crunch według własnej fantazji – np. warstwowo. Tak przygotowaną porcję można wzbogacić dodatkowo orzechami, owocami czy bitą śmietaną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Beskidzkie poszerza swoją ofertę przekąsek słonych o kolejny, niezwykle smaczny produkt: Krakersy - wyjątkowo chrupiące i o naturalnym smaku.

Miksy kawowe 2w1 i 3w1 od Caffetterii Mokate w innowacyjnych, poręcznych torbach, to doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę oraz szybki sposób przygotowania swojej ulubionej kawy - z mlekiem lub bez. Zawartość wystarczy zalać gorącą wodą by otrzymać doskonały i aromatyczny napój.

X