Jesteś tutaj

Owoce i jogurt – nowe przekąski od Kubusia

Uwielbiane przez dzieci musy Kubusia to najsmaczniejsze owoce w wygodnej formie. Kubuś połączył je z jogurtem, by stworzyć nową, smaczną i wartościową przekąskę. Kubuś Mus + Jogurt to nowość, która z pewnością posmakuje nie tylko najmłodszym.

Pyszne owoce w połączeniu z kremowym jogurtem to unikalna nowość zamknięta w wygodnej formie saszetki. Prosta, a przede wszystkim niesamowicie smaczna przekąska dostępna jest w trzech wariantach smakowych: truskawka, brzoskwinia oraz wanilia-banan.

Nowość od Kubusia nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Bez dodatku cukru, bez barwników, bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego – Kubuś Mus + Jogurt to wyłącznie naturalne składniki. Nowa przekąska stanowi źródło witamin, wapnia i błonnika. W wyniku odpowiedniego procesu produkcji i pakowania nie trzeba przechowywać jej w lodówce. Dzięki wygodnemu opakowaniu z dzióbkiem, do zjedzenia musu nie potrzebna jest łyżeczka, a co więcej – można go zabrać ze sobą wszędzie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzieci uwielbiają soki Kubusia za najlepszy smak, a ich rodzice – za niezawodną jakość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodszych i starszych konsumentów – marka wprowadza do oferty dwie nowe, pyszne i wartościowe propozycje. 

Kubuś przygotował kolejny wariant swojego 100% soku. Pomarańcza jest nie tylko najpopularniejszym smakiem wśród soków 100%, ale i drugim ulubionym, zaraz po jabłku, smakiem najmłodszych konsumentów.

X