Jesteś tutaj

Nowy Pawełek Duo

We wrześniu do oferty kultowych batonów Pawełek od E.Wedel dołączyła nowość: Pawełek Duo. To unikalne połączenie dwóch rodzajów oryginalnej wedlowskiej czekolady: od spodu gorzkiej, od góry – białej karmelowej. W pięciu kostkach batona zamknięto aksamitne, rozpływające się w ustach nadzienie czekoladowe. Produkt dołącza do standardowej oferty Pawełków, w której dostępne jest aż pięć różnych smaków: czekoladowy, śmietankowy, advocat, toffee oraz caffe latte. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Łowicz wprowadza na rynek nowy ser sałatkowy typu śródziemnomorskiego. Absolutną nowością w tym sezonie jest ser Fellada w kubeczku. Produkowany metodą mikrobiologiczną, bez substancji konserwujących i zagęszczających (czysta etykieta). 

Już teraz pod hasłem „Chrupnij śniadanko” specjalna oferta skierowana do małych sklepów! Ulubione płatki śniadaniowe Nestlé dostępne w nowej, mniejszej gramaturze. Nestlé NESQUIK 125 g, Nestlé CINI MINIS 125 g, Nestlé COOKIE CRISP 125 g oraz Nestlé LION 140 g to idealna propozycja na szybkie, łatwe i wygodne śniadanie lub po prostu „na spróbowanie”.

X

Przeczytaj również