Jesteś tutaj

Nowe Duetki Familijne SMAKI LATA!

Duetki Familijne Odry mają nową, limitowaną odsłonę. Od lipca na sklepowych półkach można znaleźć dwie nowe kreacje pianek z galaretką w czekoladzie – z sokiem mango i ananasowym.

Duetki Familijne SMAKI LATA to doskonałe połączenie dwóch warstw – lekkiej pianki i galaretki z sokiem, oblanych delikatną, kruchą czekoladą. Letnia edycja Duetek Familijnych to propozycja dla tych, którzy celebrując słodkie chwile z bliskimi, wybierają orzeźwiające smaki egzotycznych owoców.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jedną z charakterystycznych dla Duetki Familijnej warstw tworzy tu pianka o smaku caffe frappe. Drugą warstwę stanowi mocno owocowa galaretka – malinowa lub pomarańczowa. Każda z tych nietuzinkowych kompozycji oblana została kruchą czekoladą. Nowe propozycje marki Odra zainteresują konsumentów poszukujących niebanalnych połączeń smakowych oraz wielbicieli kawy pod każdą postacią.

W marcu na rynku zadebiutują cukierki Chrupki Orzech i Słony Karmel. Nowości cechuje głęboki, złożony smak i niejednorodna struktura. Nuty słodkie mieszają się w nich ze słonymi, a gładkość z chrupkością. Dzięki temu wrażenia związane z ich jedzeniem są bogatsze i pełniejsze. Podobnie jak inne sygnowane marką Odra produkty z tej kategorii, nowe cukierki oblewa pyszna czekolada.

X

Przeczytaj również