Jesteś tutaj

Moreso wprowadza na rynek nową linię bakalii

Zmieniające się w ostatnim czasie trendy konsumenckie zmieniły oblicze rynku bakalii. Obecnie traktuje się je jak zdrową przekąskę, która jest idealną alternatywą dla słodyczy i słonych przekąsek. Konsumenci częściej niż kiedyś zwracają uwagę na skład produktu oraz jego wartości odżywcze. Modna stała się żywność funkcjonalna, której spożycie może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i lepsze samopoczucie. W odpowiedzi na te potrzeby marka Moreso stworzyła linię bakalii BIO z certyfikatem zielonego „euro-liścia”

W asortymencie produktów Moreso BIO znalazły się: suszone morele, żurawina suszona, daktyle suszone, słonecznik łuskany oraz pochodzące z polskich plantacji pestki dyni oraz orzechy włoskie. Wszystkie produkty zapakowane zostały w wygodne stojące opakowanie ze strunowym zamknięciem, które pozwala zachować bakaliom dłuższą świeżość po otwarciu.

Wszystkie produkty Moreso BIO pochodzą z ekologicznych plantacji, które zlokalizowane są z dala od obszarów industrialnych oraz w których uprawa odbywa się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Spójna graficznie koncepcja Moreso BIO w łatwy sposób pozwala odnaleźć produkt na półce, a jednocześnie nawiązuje do klasycznej linii bakali Moreso. Każdy produkt jest źródłem innych wartości odżywczych, które zostały wyeksponowane z przodu opakowania, a ich wpływ na zdrowie został opisany na odwrocie. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Siesta, należąca do portfolio Grupy Colian, odświeżyła szatę graficzną opakowań wszystkich swoich produktów. Bakalie Siesta w nowych torebkach są już dostępne na sklepowych półkach.

Zaskakująca i nieoczywista taka właśnie jest nowa czekoladowa przekąska od marki Moreso. Quick Choco to pochodzące z polskich upraw pestki dyni oblane belgijską czekoladą. Produkt dostępny jest w wersji z czekoladą mleczną oraz ciemną z dodatkiem soli himalajskiej.

X