Jesteś tutaj

Dishmatic –urządzenie do mycia naczyń od Jana Niezbędnego

Marka Jan Niezbędny nie ustaje w tworzeniu kolejnych nowości, które mają ułatwić codzienne obowiązki. Na rynek wchodzi właśnie jedyny w swoim rodzaju innowacyjny produkt 3 w 1: zmywak z uchwytem i dozownikiem płynu do mycia naczyń Dishmatic.

Zmywak Dishmatic to nowoczesne urządzenie do mycia naczyń, które odpowiada na wszystkie potrzeby konsumentów, a przede wszystkim konsumentek, które chcą chronić dłonie i paznokcie. W tym celu specjaliści Jana Niezbędnego opracowali uchwyt do gąbki, który ogranicza kontakt zmywającego z wodą i detergentem. Ponadto długość uchwytu i odpowiednie nachylenie zmywaka ułatwiają mycie głębokich naczyń i miejsc trudno dostępnych. Kolejną funkcjonalnością zmywaka Dishmatic jest możliwość dawkowania detergentu dzięki dozownikowi umieszczonemu w uchwycie. Podczas zmywania płyn jest dozowany przez nasadę gąbki, dzięki czemu ma się pewność, że nie zużywa się go za dużo, a przez to dba się nie tylko o budżet, ale i o środowisko naturalne.

Ale to nie wszystkie cechy, które  wyróżniają nowy produkt Jana Niezbędnego na tle innych z tej samej kategorii. Dishmatic jako jedyny na rynku posiada 2 rodzaje wymiennych wkładów – uniwersalnych i do delikatnych powierzchni, które można łatwo wymieniać zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Dzięki kompletnemu zestawowi gąbek, urządzenia można używać zarówno do zmywania naczyń, jak i do czyszczenia wszystkich powierzchni, np. blatów. Producent poleca też swój produkt do mycia wstępnego przed włożeniem naczyń do zmywarki. 

Warto zwrócić uwagę, że Dishmatic Jana Niezbędnego otrzymał opakowanie, które zapewnia konsumentom możliwość dotknięcia gąbki celem sprawdzenia jej struktury przed podjęciem decyzji o zakupie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowa folia do żywności EASY marki Jan Niezbędny jest jeszcze łatwiejsza w użytkowaniu. Stosujący nowy produkt z podobizną Jana Niezbędnego, będą mogli oderwać folię palcami w dowolnym jej miejscu, bez potrzeby stosowania noża czy nożyczek. 

Dzięki dużej powierzchni czyszczącej szybko pozbędziesz się kurzu i sierści z ubrań, mebli tapicerowanych, siedzeń w samochodzie. Idealnie nadaje się do pluszu, weluru, wełny i innych tkanin.

X

Przeczytaj również