Jesteś tutaj

Czekolady RED Delight

Czekolady RED Delight to pierwsze na świecie czekolady zawierające nawet 50% mniej kalorii. Tę niższą wartość kaloryczną udało się uzyskać przez nie dodawanie cukru i obniżenie zawartości tłuszczu. Do jej wyprodukowania używane są najlepsze ziarna kakaowe z Wybrzeża Kości Słoniowej, a zamiast cukru zastosowano naturalne substancje słodzące takie jak erytrytol i maltitol.

Czekolady i praliny RED Delight zostały wyprodukowane przez firmę Chocolette Confectionary SIA, posiadającą jedną z najnowocześniejszych fabryk czekolady w Europie.

Italmex jako dystrybutor tych czekolad w Polsce posiada w swojej ofercie czekolady gorzkie, ciemne i mleczne. Za ich wysoką jakością stoją najlepsi europejscy Mistrzowie Czekolady.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Goplana rozszerza ofertę swoich czekolad. Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka są dostępne w nowych, bogatszych wersjach smakowych, tworzących wyjątkowo harmonijne kompozycje. Nowości kuszą dodatkami: bakaliami, fistaszkami oraz rodzynkami.

Terravita przygotowała na Wielkanoc ofertę  wpisującą się w świąteczne okazje. Najliczniej reprezentowane są w niej figurki.

X

Przeczytaj również