Jesteś tutaj

Czarne babeczki Dr. Oetkera

Najczarniejsze z czarnych babeczek, w dekoracyjnych czarnych foremkach uwodzą intensywnie czekoladowym smakiem. Czarną barwę, pyszny, czekoladowy smak i wilgotną konsystencję zawdzięczają unikalnej recepturze z czarnym kakao i dużą ilością kropelek czekolady.

Kartonik zawiera mix do babeczek, kropelki czekoladowe i 12 czarnych foremek. Czarne Babeczki nie zawierają barwników, oleju palmowego, syropu glukozowego i substancji konserwujących.

Cena na półce: ok. 8,50 zł.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dr. Oetker z początkiem października wprowadził na rynek galaretki o smaku bananowym i winogronowym, których obecnie brakuje na rynku. 

Dr. Oetker jako jeden z liderów światowego rynku wanilii wprowadził na polski rynek unikalną innowację Pastę waniliową Intense, stworzoną z wanilii Bourbon z Madagaskaru, jej najszlachetniejszej odmiany. Ma konsystencję gładkiego żelu z dużą ilością ziarenek wanilii. Zapakowana w poręczną zamykaną tubkę, daje się łatwo i wygodnie dozować. Doskonale rozprowadza się w kremach, ciastach, deserach, nadając im esencjonalny i intensywny waniliowy smak.

X