Jesteś tutaj

Advertisement

Bakaliowe Kieszonkowe –przekąski HELIO do kieszonki

Trend prozdrowotny jest dziś jednym z silniejszych trendów. Coraz częściej poszukiwane są produkty zdrowsze – z krótką listą składników, ale też zaspakajające potrzeby tu i teraz . Żyjemy dziś coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, dlatego podążając za najnowszymi trendami, zdrowa marka bakalii HELIO przygotowała szybkie, super modne… Bakaliowe Kieszonkowe!

Bakaliowe Kieszonkowe to nowa, pełna zdrowia linia oryginalnych przekąsek HELIO, które zawierają m.in.: fosfor, żelazo i niacynę –  składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu, bo poprawiają pamięć i koncentrację

Zdrowe przekąski HELIO Prosto z Pieca: laskowe i orzeszki ziemne solone = źródło potasu, fosforu, magnezu, żelaza, cynku, miedzi, witaminy E, tiaminy, witaminy B6 i folianów.

Mieszanka Studencka i rodzynki oblane pyszną czekoladą deserową, czyli Czekoladowa Studencka - to dwa uwielbiane przez wszystkich zdrowe miksy bakalii HELIO, bogate m.in. w białko niezbędne dla utrzymania zdrowych kości.

Bakaliowe Kieszonkowe to przekąski HELIO w super poręcznych, wygodnych opakowaniach, które zmieszczą się do plecaka, torebki czy… kieszeni, dlatego ich oryginalny, jeansowy total look  idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy modowe i zdrowotne!

Nowe przekąski HELIO – tak jak jeansy – nadają się na każdą okazję… na co dzień, do szkoły czy na imprezę. W dodatku są na każdą kieszeń i to jest cool dla młodych ludzi, którzy za drobne kieszonkowe mogą szybko wrzucić zdrowe przekąski HELIO do kieszonki i… wrzucić na luz z Bakaliowe Kieszonkowe.

Hype przekąski do kieszonki HELIO to aż 9 przyjemnie chrupiących, super zgranych miksów bakalii, spośród których 7 smaków zostało uprażonych w piecach HELIO, wykorzystujących do tego gorące powietrze, a 6 z nich – zostało delikatnie posypanych solą. Dzięki temu Bakaliowe Kieszonkowe HELIO gwarantują wyśmienity, niepowtarzalny smak.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ofercie firmy HELIO, polskiego producent bakalii, pojawiła się nowa zdrowa przekąska, która z pewnością trafi w gusta wymagających klientów, szukających nietuzinkowych smaków.

Firma HELIO - producent bakalii, poszerza swoją ofertę o suszone jagody goji. To kolejny produkt zaliczany do tzw. super żywności, w ofercie producenta.

X