Jesteś tutaj

Advertisement

Attis mydełko w płynie nowoczesny doypack 1l

Attis kremowe mydełko w płynie to skuteczny środek myjący, doskonale nadający się do codziennego użytku. Odpowiednio dobrane, delikatne składniki są przyjazne dla skóry, nie wysuszają i pozostawiają, ją gładką w dotyku. Dzięki neutralnemu pH, mydło nie wykazuje działania podrażniającego, a zastosowana w składnie gliceryna, posiada właściwości nawilżające i natłuszczające, które wpływają pozytywnie na elastyczność i gładkość skóry.

Opakowania typu doypack z korkiem zapewniają zupełnie nowe funkcje i możliwości. To idealne rozwiązanie dla produktów, których nie zużywamy od razu w całości. Korek zapewnia opcję wielokrotnego otwierania i zamykania opakowania oraz wydobywania danego produktu z opakowania. Opakowania typu doypack są bardzo ekologiczne i ekonomiczne. Pakowanie produktów w tej technologii zapewnia znacznie tańsze możliwości produkcji i duże bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu produktów. Opakowania typu doypack są ergonomiczne i bardzo lekkie. Technologia doypack pozwala na zgrzewanie uprzednio napełnionych opakowań tak, by zapewnić im całkowitą szczelność.

Doypack, poza zaletami wynikającymi z funkcjonalności opakowań, posiada także specjalną dolną fałdę, która umożliwia stawianie opakowań, a przez to pozwala na odpowiednią ekspozycję pakowanych towarów. Ponadto opakowania zapewniają dużą powierzchnię zadruku oraz wygodę ich użytkowania.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Attis Premium luksusowe mydełko w płynie o przyjemnym, esencjonalnym zapachu. W opakowaniu przyciągającym uwagę i idealnie pasującym do wystroju nowoczesnej łazienki i kuchni. Produkty dostępny jest w trzech zapachach

Attis odświeżacz powietrza w aerozolu. Starannie skomponowane nuty zapachowe odświeżaczy neutralizują nieprzyjemne zapachy jednocześnie  pozostawiając w pomieszczeniu świeży aromat na długi czas.

X